На Львівщині відкрили найсучасніший в Україні завод із виробництва преміксів

17 вересня 2021 р. на базі підприємства «Коудайс Україна», що в с. Хильчиці Золочівського району Львівської області, відкрили новий, найсучасніший на сьогодні в Україні, завод з виробництва мінерально-вітамінних сумішей. Сума інвестицій склала 7,8 млн євро.

Про це повідомляють на сайті компанії.

Будівництво заводу розпочали 2020 року. Цей проєкт є результатом спільних інвестицій зі сторони світового виробника кормів, преміксів і концентратів для свійських тварин і птиці – компанії De Heus (Нідерланди) та її українських партнерів – Шопського Ф. І.  Новий завод в Україні належить до групи компаній «Коудайс» (Нідерланди), зі загальною кількістю понад 90 заводів у 60 країнах світу.

У Хильчицях компанія вже має завод з переробки сої та соняшнику та виробництва кормів для птахівництва і свинарства. На новому ж об’єкті виготовлятимуть мінерально-вітамінні суміші для годівлі сільськогосподарських тварин – великої рогатої худоби, кролів, свиней, курей-бройлерів тощо.

Продуктивність новозбудованого заводу становить 1,5 тис. тонн/міс. Це – вісім поверхів новітнього спеціалізованого обладнання від провідних компаній світу, автоматизовані системи керування, автоматична лінія пакування та роботизована техніка.

– Це сучасне, потужне та прогресивне виробництво, в основі якого закладені основні принципи: висока продуктивність, мінімальні виробничі втрати, надійність та безпека. Для цього залучене найкраще спеціалізоване обладнання від глобальних світових виробників. Нам вдалося автоматизувати більшість виробничих процесів і бути повністю екологічними. Технологія не передбачає жодних викидів у землю, воду, чи повітря. Такі досягнення дають впевненість і можливість заявити, що «Коудайс Україна» – інноваційне підприємство, яке дивиться вперед, повністю відповідає потребам клієнтів і вимогам, які декларує сучасний світ, – заявив Федір Шопський, генеральний директор «Коудайс Україна».

Потужності заводу передбачають повне задоволення потреб українських фермерських господарств у сфері тваринництва та птахівництва, адже основним його завданням є заповнення саме внутрішнього ринку.

Продукція підприємства дає змогу суттєво збільшити конвертованість рослинних кормів у якісну м’ясну продукцію.

– Якісні мінерально-вітамінні суміші – це те, що потрібно для ефективної роботи українських фермерських господарств. Їх правильне використання дає низку значних переваг: тварини, птиця ростуть здоровими, міцними; фермер отримує відмінні результати вирощування; кінцевий споживач вживає смачне м’ясо, яйця, які безпечні та корисні для його організму. В цьому і полягає суть нашої діяльності. Ми використовуємо інновації, що позитивно впливають не лише на самопочуття тварин, але й на життя людей, – Дмитро Бурбан, комерційний директор «Коудайс Україна».

Велику увагу в «Коудайс Україна» приділяють науково-дослідній діяльності та розбудові власної лабораторії. Це дає змогу проводити максимум аналізів з контролю якості сировини та готової продукції власними силами. Новозбудований завод на Львівщині повністю відповідає всім міжнародним стандартам і сертифікатам. У перспективі підприємство не виключає можливість експортувати свою продукцію й за кордон.

Впродовж офіційного відкриття кожен гість мав змогу ознайомитися з потужностями заводу під час екскурсії, яку провели провідні спеціалісти.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram