Tevel Aerobotics Technologies оголосила про запуск виробництва спеціалізованих летючих автономних роботів, які використовуються для збору врожаю різних фруктів, включаючи яблука, персики, нектарини, груші, сливи, цитрусові та авокадо, повідомляє сайт компанії Tevel Aerobotics Technologies.

Літаючі «помічники» будуть інтегровані з автономними платформами. Причому до кожної з них підключений дрон-збиральник. Платформи можуть переміщатися по садах і забезпечувати живлення квадрокоптерів, які підключені до платформи через центральний кабель. Спеціальне програмне забезпечення управляє як платформами, так і процесом збирання врожаю.

Кожен дрон оснащений спеціальною «рукою» -захваткою. Після збору фрукти поміщаються в контейнер на платформі. Коли місткість наповнена, дрон змінює її на порожню.

За останнє десятиліття впровадження передових технологій, таких як штучний інтелект, машинне навчання і глибоке навчання, змінило загальний процес збору врожаю фруктів. Тепер фермери, які вирощують фрукти, можуть почати використовувати їх для автоматичного збору врожаю, щоб уникнути подальших втрат.

Спалах пандемії позбавила багатьох фермерів сезонної робочої сили з-за введених обмежень. На зміну їм можуть прийти дрони. Ці летючі роботи можуть допомогти фермерам-садівникам заощадити кошти й скоротити щорічні втрати врожаю.

Деякі гравці галузі стурбовані можливою заміною людей, працівників, роботами. Але технологічні компанії подбали про те, щоб дрони стали саме помічниками і взаємодіяли, допомагали людям, у тому числі й для підвищення продуктивності праці та доходу.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram