На Львівщині тепличники отримають фінансову підтримку з обласного бюджету

У 2022 році  для суб’єктів господарювання, що займаються вирощуванням ягідних та овочевих  культур закритого ґрунту Комплексною програмою підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021–2025 роки передбачено часткове відшкодування вартості придбаних  тепличних конструкцій, тунелів та обладнання до них, які не були у використанні. 

Про це повідомляють на сайті ЛОДА.

Фінансову  підтримку  надаватимуть у розмірі  до 70% вартості обладнання, але не більше ніж 200 тис. грн одному суб’єкту господарювання один раз у три роки.

– Виробництво у «літніх» плівкових теплицях  має свої переваги. По-перше, це вищі ціни на початку сезону. По-друге, це  кращий товарний вигляд вирощеної продукції на полицях магазинів. Варто також додати сюди щорічне зростання споживання свіжих овочів та ягід поза  сезоном збирання у відкритому ґрунті. Цього року  з обласного бюджету виробники тепличних овочів та ягід зможуть відшкодовувати вартість тепличних конструкцій та обладнання для теплиць, – зазначила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Тетяна Гетьман.

Також виробники тепличних овочів зможуть відшкодовувати до 50% вартості насіння та до 50% вартості мікробіологічних ЗЗР. Програмою відшкодування вартості ЗЗР також можуть скористатися виробники ягід та фруктів.

На сьогодні департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації розпочав прийом заявок і документів.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram