PÖTTINGER презентує новий плуг – SERVO T 6000

Стабільна конструкція рами SERVO T 6000 для будь-яких умов експлуатації
У компанії PÖTTINGER створили нове покоління напівнавісних плугів – SERVO T 6000. Як повідомляють у компанії, основна рама та захист від перевантажень та каміння NOVA були докорінно переглянуті та становлять стабільну основу для надійного використання. Новий плуг SERVO T 6000 –сильний партнер до 500 к.с.

Нові напівнавісні плуги доступні у версіях Standard та PLUS (6-9 корпусів), а також NOVA та PLUS NOVA (6-8 корпусів). Плуги NOVA та PLUS NOVA мають гідравлічний захист від перевантажень і каміння з регульованою силою спрацювання до 2200 кг, що захищає плуг від пошкоджень і забезпечує оранку без зупинки. Нова серія доступна з відстанню між корпусами 102 см і висотою рами 80 см або опційно 90 см.

Висока рентабельність

Система TRACTION CONTROL забезпечує в SERVO T 6000 активне переміщення центру ваги з плуга до трактора. Завдяки цьому задня вісь трактора може додатково довантажуватися до 1100 кг та забезпечує оптимальне копіювання поля плугом.

Пробуксовка мінімізується та витрати пального зменшуються до 3,5 л на гектар. Додатково зменшується шкідливе ущільнення задніми колесами та забезпечується бережне відношення до ґрунту.

Можна не використовувати додаткове баластування задньої осі. Завдяки передачі зусилля ваги плуга та постійного навантаження на задні колеса трактора, достатньо лише фронтального баластування.

Новий плуг SERVO T 6000 має зменшену кількість добре доступних точок змащення, аби зменшити потреби в сервісному обслуговуванні. Додатково всі оборотні долота виходять у серійній комплектації як лінійка DURASTAR. Це дає змогу чітко підвищити період експлуатації зі збільшенням економічної вигоди.

Новий напівнавісний плуг PÖTTINGER SERVO 6000 T для найкращого робочого результату

Швидке та універсальне приєднання

Сьогодні змінилася геометрія приєднання трактора: шини стали більші, конструкція тракторів вища. PÖTTINGER адаптував та оптимізував геометрію нового SERVO T 6000 саме до розмірів нових тракторів.

Напівнавісний плуг приєднується до трактора за допомогою двозрізної нижньої тяги. Різні геометрії приєднання можна легко охопити. Довге дишло забезпечує більше простору для маневрених поворотів і вузьких в´їздів на поле.

Просто та комфортно: Центр налаштування SERVOMATIC

Необхідні налаштування можна легко та інтуїтивно зробити на новому напівнавісному плузі всього за кілька простих кроків. Робоча глибина регулюється за допомогою поворотних кліпс. Першу ширину корпусу можна встановити за допомогою обертового шпинделя, розміщеного на стабілізаторі, або як опція гідравлічно. З плугами PLUS та PLUS NOVA робочу ширину можна гідравлічно регулювати відповідно до стану ґрунту, типу використання або продуктивності трактора, якщо потрібно. Завдяки цьому, найкращий результат роботи завжди гарантований. Тиск спрацювання системи захисту від перевантажень та каміння NOVA можна легко змінити за допомогою блоку керування на тракторі – сила спрацювання становить максимум 2200 кг.

Стабільність та тривалість експлуатації

Конструкція рами була оптимізована, щоб мати можливість краще сприймати навантаження під час роботи. Зусилля йде по прямій, відхилення зведені до мінімуму. Завдяки цьому ефективно використовується тягове зусилля трактора. Крім того, нова конструкція захищає всі підшипники та деталі приєднання.

Обладнаний для всього

Міцна конструкція рами та захист від перевантажень та каміння NOVA забезпечують невтомне використання за будь-яких умов. Усе можна легко налаштувати за допомогою гідравлічних помічників і легкодоступних точок. Найкраще подрібнення та надійна заробка рослинних решток і соломи забезпечують чисту роботу плуга.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram