На базі агрофірми «Дніпро», що у селі Азовському Генічеського заклали яблуневий сад елітних сортів ГолденРед ДжонаПринц і Чемпіон, придбаних у польському розпліднику Сулек.

За словами директора сільгосппідприємства Олександра Кістечка, наступного року тут планують зібрати по 10 тонн яблук з кожного гектара молодого саду, пише newday.kherson.ua.У агрофірмі «Дніпро» сади облаштовані системами крапельного зрошення. Загальна площа садів вже досягла 260 га. Існуючі насадження зроблять ефективнішими шляхом впровадження нових агротехнологій, використання продуктивніших сортів.

Цьогоріч яблук в Азовському зібрали удвічі менше, ніж минулого року, коли їх врожай був рекордним.

Але нічого не втратили: адже якщо торік понад три гривні за кілограм плодів не давали, то зараз їх ціна зросла до 10 грн. І покупці у чергу вишиковуються: замовлення надходять від Запоріжжя до Харкова, — зауважив директор сільгосппідприємства.На базі агрофірми «Дніпро», що у селі Азовському Генічеського заклали яблуневий сад елітних сортів ГолденРед ДжонаПринц і Чемпіон, придбаних у польському розпліднику Сулек.

За словами директора сільгосппідприємства Олександра Кістечка, наступного року тут планують зібрати по 10 тонн яблук з кожного гектара молодого саду, пише newday.kherson.ua.

У агрофірмі «Дніпро» сади облаштовані системами крапельного зрошення. Загальна площа садів вже досягла 260 га. Існуючі насадження зроблять ефективнішими шляхом впровадження нових агротехнологій, використання продуктивніших сортів.

Цьогоріч яблук в Азовському зібрали удвічі менше, ніж минулого року, коли їх врожай був рекордним.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram