Сьогодні, 24 червня 2021 р., у компанії MAS Seeds провели пресконференцію з новим генеральним директором Сергієм Тимошенком, який очолює ТОВ «МАС СІДС Україна» з 19 квітня цього року. Тема зустрічі – технологічні зміни в сільському господарстві, їхній вплив на стан навколишнього середовища та нові ризики, що виникають у виробництві сільськогосподарських культур.

Сільське господарство радикально змінилося за останні 70 років з появою нових технологій, автоматизації та селекційних методів, завдяки яким збільшується виробництво сільськогосподарських культур. Ці зміни важливі як для економіки, так і задля продовольчої безпеки, але водночас вони впливають на значну деградацію ґрунту, забруднення ґрунтових вод, викидів парникових газів, розповсюдження нових хвороб і шкідників, що викликає додатковий тиск на виробництво сільськогосподарських культур та продуктивність, – зауважують у компанії MAS Seeds.

– Щоб нагодувати майбутні покоління, методи ведення сільського господарства мають бути більш сталими. Генетично-селекційні інновації грають важливу роль у забезпеченні сталості господарювання, тому MAS Seeds як насіннєва виробнича компанія є важливим ланцюжком цього процесу, – заявив Сергій Тимошенко, генеральний директор ТОВ «МАС СІДС Україна». – У MAS Seeds застосовують стратегію щодо забезпечення сталого сільського господарства в усіх сферах своєї діяльності – від R&D, маркетингу, виробництва, комерціалізації і до підтримки клієнтів.

Сергій Тимошенко, генеральний директор ТОВ «МАС СІДС Україна»

Задля цього MAS Seeds, один із провідних європейських виробників гібридного насіння, пропонує агровиробникам такі рішення:

  1. Гібриди кукурудзи і соняшнику, зокрема й органічне насіння, адаптовані до змін клімату.
  2. Диверсифікований насіннєвий портфель, який в Україні представлений ріпаком, люцерною, сорго, а в майбутньому й іншими затребуваними серед українських аграріїв культурами, розроблений для стійкої сівозміни та захисту ґрунту.
  3. Рішення для обробки насіння, що містять біостимулятори, нешкідливі для навколишнього середовища.
  4. Цифрове сільське господарство та нові технології для оптимізації вирощування сільськогосподарських культур:
  • AGROPLUS – для сталого вирощування польових культур і поліпшення якості ґрунту;
  • NUTRIPLUS – для кормової автономії молочних ферм.

Компанія MAS Seeds закінчила сезон зростанням продажів насіння на 12% проти показника попереднього року – попри ринкову ситуацію із низьким попитом на гібриди кукурудзи зі середньопізнім ФАО та спадом продажів у високоолеїновому сегменті соняшнику. Маючи вагомий досвід у маркетингу, R&D та виробництві, Сергій Тимошенко як керманич допомагає компанії MAS Seeds зайняти гідне місце на українському ринку насіння та отримати належне визнання продуктів компанії серед українських фермерів, – прокоментували у пресслужбі ТОВ «МАС СІДС Україна».

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram