Сьогодні, 24 червня 2021 р., поблизу Києва офіційно відкрито новий український офіс компанії HORSCH.  У будівництво нового представництва компанія інвестувала 5 млн євро, та реалізувала один із основних принципів HORSCH – «Бути ближче до клієнта». У представництві HORSCH в Україні працюватимуть 35 фахівців.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби компанії.

Новий український офіс компанії HORSCH

Майже 15 га землі, 3300 м2 приміщень – центральний офіс, склад запасних частин і маркетингова зала, приміщення для великих конференцій і менші зали, де проводитимуть семінари для дилерів, партнерів і клієнтів у сфері продажу та сервісу, демонстраційні поля. Комплекс звели у модерному архітектурному стилі з дотриманням усіх будівельних стандартів зі забезпеченням комфорту для співробітників і гостей. До прикладу, велику конференц-залу обладнали спеціальними панелями для покращення акустики та гарного звуку під час виступів спікерів.

Головні складові центру HORSCH – це навчальні семінари та склад запасних частин.

– Сезон використання нашої техніки доволі короткий. Відтепер наші дилери матимуть безперервний доступ до запасних частин і можливість одразу надати технічну підтримку клієнтам, – сказав Генеральний директор ТОВ “ХОРШ Україна” Йоханнес Клют. – Крім того, зручне розташування нового центру забезпечує нам, з одного боку, відмінні логістичні зв’язки, а з іншого – дає змогу залучити висококваліфікований персонал.

Новий український офіс компанії HORSCH

– Земельної площі в майже 15 га нам достатньо, щоб проводити на базі нашого комплексу наочну демонстрацію роботи техніки, навчальні покази, – поділилася планами директор ТОВ “ХОРШ Україна” Олена Андреєва.

Новий український офіс компанії HORSCH

Удосконалюватися, шукати способи діяти по-новому, розробляти індивідуальні рішення для клієнтів, які довіряють HORSCH – те, що вирізняє компанію на світовому ринку. За відносно короткий проміжок часу компанія HORSCH стала одним з ключових гравців на світовому ринку сільгосптехніки, і трохи більш як за 10 років – лідером у сегменті зернових і просапних сівалок на ринку України.

NB: Новинками цього року в Україні є сівалка Maestro SX, обприскувач Leeb VL та просапний культиватор Transformer VF.

Сівалку Maestro SX українським аграріям з цього року поставляють серійно. На тутешніх полях з її допомогою навесні засівали понад 400 га/добу. Машина має центральний бункер для насіння та добрив великого об’єму (можливе також оснащення баком для рідких добрив), що значно полегшує заправку матеріалами та суттєво зменшує час простоїв. Моделі SX принципово відрізняються від попередників типом дозатора AirSpeed, де використовують не вакуум, а надмірний тиск. Численні тести та демонстрації на полях провідних українських господарств уже підтвердили, що ця новинка здатна підвищити продуктивність посіву просапних культур до 25%!

Сівалка HORSCH Maestro SX

Leeb VL – самохідний обприскувач, що вирізняється високим кліренсом, великим баком на 6 м3 і високою продуктивністю. Розроблений спеціально для умов українських полів і на запит місцевих клієнтів. Минулого року компанія мала лише прототип, а цьогоріч HORSCH уже поставив перші такі серійні машини в Україну.

Cамохідний обприскувач HORSCH Leeb VL

Абсолютна новинка – Transformer VF – інноваційний просапний культиватор від HORSCH, що вже продемонстрував свою ефективність і надійність на полях Херсонщини. Transformer VF вирізняється, насамперед, можливістю гнучкого використання. Машина має високу раму (660 мм), що дає змогу проводити культивацію високих культур. Ширина міжрядь регулюється в широкому діапазоні від 25 см до 90 см. Функція SectionControl забезпечує індивідуальне керування роботою окремих просапних агрегатів: робочі інструменти автоматично піднімаються під час виїзду на край поля, клин або вже оброблену площу.

Повага до природи, людей, спільноти і країни – це ще один аспект, що вирізняє HORSCH з-поміж інших і спонукає робити правильні речі.

NB: На території представництва зберегли великий курган – пам’ятку культурної спадщини, що входить до курганної групи ІІІ тис. до н.е – І тис. н.е. Навколо кургану висадили дерева, щоб підтримати його форму.

Зроблено внесок у місцеву інфраструктуру: власним коштом прокладено 3500 м газової труби, яка, однак, не належить до активів компанії.

Якість і надійність – це те, з чим асоціюють техніку HORSCH. Більшість клієнтів повертаються до компанії знову. Таке непросто заслужити. Та з любов’ю і пристрастю, притаманній HORSCH, компанія повсякчас працює над цим і невпинно рухається уперед. “З любов’ю до землі”, як звучить слоган HORSCH.

Довідка:

Компанія HORSCH заснована як HORSCH Maschinen GmbH 1984 року, виробник широкого спектру сільськогосподарської техніки для обробітку ґрунту, посіву та захисту рослин. Експортує техніку в понад 50 країн світу на 6 континентах. В Україні заснована 2009 року як ТОВ “ХОРШ Україна” і відтоді активно завойовує і втримує лідерські позиції на цьому ринку.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram