LEMKEN інвестує у штучний інтелект

Редакція GrowHow.in.ua   2022-12-02
Сучасні технології розпізнавання зображень поступово займають вагоме місце у сільському господарстві. У багатьох сферах ними вже можна користуватися автономно. Як розповіли GrowHow у компанії LEMKEN, для цього потрібні потужні камери та датчики, а також розумні алгоритми.

LEMKEN вже презентував IC-Weeder AI — просапну машину, здатну самостійно впевнено відрізняти цукрові буряки від бур’янів. Програмне забезпечення для неї розробили фахівці підприємства Track32, частку в якому тепер придбала компанія LEMKEN. Інвестиція дає змогу компанії розробляти технології майбутнього на власному підприємстві.

Просаппна машина IC-Weeder AI, здатна відрізняти цукрові буряки від бур’янів

— Це прискорить розвиток розумних технологій та гарантує безперервність процесу. Для Track32 така співпраця означає впевненість у завтрашньому дні та великий потенціал зростання, — зазначив виконавчий директор концерну LEMKEN Ентоні ван дер Лей.

Для LEMKEN ця інвестиція, крім великого ринкового потенціалу, має ще один аспект — стійкий розвиток. Компанія розраховує, що оснащення машин подібними технологіями буде великим вкладом у справу регенеративного сільського господарства. Знання фахівців Track32 дозволять ще точніше і різнобічніше використовувати техніку LEMKEN.

— Ми, як підприємство, що спеціалізується на програмному забезпеченні та системах штучного інтелекту, розробляємо, зокрема, рішення для технологій землеробства та процесів, що використовуються в теплицях. Маючи такого інвестора та клієнта, як LEMKEN, ми можемо ще більше сконцентруватися на вдосконаленні своїх програм. Крім того, тепер ми маємо перевагу — близькість до кінцевого клієнта, — зазначив засновник Track32 Йоріс Ійссельмуйден.

Компанії вже почали роботу над кількома спільними проєктами.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram