В Україні відбудеться Міжнародна конференція #DoAgro22 — як зареєструвтаися і отримати знижку на участь

Редакція GrowHow.in.ua   2022-12-02
Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) cпільно з агенцією UCABevent 8 грудня проведуть ХIV Міжнародну конференцію «Ведення агробізнесу в Україні». Про це повідомила пресслужба УКАБ.

У межах заходу представники влади та бізнесу розглянуть майбутні перспективи аграрного сектору України. Задяля безпеки, місце проведення заходу повідомлять лише зареєстрованим учасникам.

— Традиційно підіб’ємо підсумки та обговоримо основні виклики 2022 року, котрий через повномасштабну війну став випробуванням для сільгоспвиробників. Наразі агробізнес в Україні переживає надзвичайно складні часи: ускладнена та дороговартісна логістика; недостатня кількість обігових коштів; високі ціни на ЗЗР, добрива, паливо; туманні перспективи посівної 2023 року. Саме тому сьогодні злагоджена робота уряду та бізнесу є, як ніколи раніше, критично важливою для майбутнього усієї галузі. Учасники конференції зможуть зрозуміти, як адаптувати бізнес до основних можливостей та загроз 2023 року, та будуть готовими до викликів воєнного часу, — розповіли в УКАБ.

На конференції «Ведення агробізнесу в Україні» (#DoAgro22) виступлять понад 15 спікерів — лідерів думок на ринку. Організатори обіцяють діалог з представниками влади, відверту розмогу про складнощі та здобутки воєнного часу та якісний нетворкінг в колі однодумців.

Ключові теми для обговорення:

  • Макроекономічний огляд.
  • Аграрні підсумки. Реальні перспективи наступного сезону.
  • Залізнична логістика, як один із факторів збільшення експортного потенціалу України.
  • Біоенергетика — нові можливості для українського агробізнесу.
  • Будівництво зернового терміналу в Ізмаїлі.

Серед запрошених спікерів, зокрема, гендиректор ІМК Алекс Ліссітса; заступник голови правління МХП Олександр Домбровський; голова правління Біоенергетичної асоціації України Георгій Гелетуха; президент Київської школи економіки, професор Піттсбурзького університету, екс-міністр розвитку економіки, торгівлі та с.-г. Тимофій Милованов; гендиректор “Нібулону” Андрій Вадатурський та інші.

Зареєструватися на конференцію можна за ПОСИЛАННЯМ. З промокодом GH_DOAGRO22 — знижка 20%.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram