«Контінентал Фармерз Груп» завершив весняну посівну

У «Контінентал Фармерз Груп» завершилася весняна посівна кампанія. Ярими зерновими, олійними та технічними культурами засіяли майже 100 тис. гектарів.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Цього року в структурі посівів «Контінентал Фармерз Груп» традиційно є соя, соняшник та кукурудза. Зважаючи на ситуацію у країні, навесні внесли зміни в посівну структуру, додавши стратегічно важливі для продовольства культури — гречку та цукровий буряк.

— Завдяки запасам посівного матеріалу та засобів захисту, ми вчасно розпочали польові роботи та практично не зупиняли їх. Команда спрацювала на відмінно. Ми завершили роботи в заплановані терміни, — коментує операційний директор «Контінентал Фармерз Груп» Віталій Ставнічук. — Бачимо, що посіви в доброму стані. Вже маємо 90% сходів соняшнику та кукурудзи. Дуже стрімко починає проростати соя. Після завершення посіву переходимо до другого, критично важливого для культур етапу — внесення засобів захисту.

Як повідомляли раніше, у Компанії також завершили посадку картоплі. Під неї, як і планували, відвели 2,2 тис. га. Озимі культури, які в структурі посівів Компанії займають понад 86 тис. га, у хорошому стані. Ріпак уже перейшов у фазу активного цвітіння.

Читайте також: Система удобрення та живлення соняшнику: практичний кейс від «Контінентал ФармерзГруп»

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram