Станом на початок квітня компанія «ТАС Агро» розпочала посів кукурудзи, під яку на полях холдингу відвели понад 42 тис. гектарів.

Про це повідомляє пресслужба агрохолдингу «ТАС Агро».

Окрім «цариці полів» на підприємствах компанії планують засіяти соєю 3,5 тис. га, соняшник 15 тис. га. Посівна компанія стартувала з Південного та Центрального кластерів компанії, які включають Миколаївську та Кіровоградську області. Комплекс весняно-польових робіт, запланований на 2021 рік, щоденно набирає обертів та демонструє високі виробничі показники.

— Компанія «ТАС Агро» якісно підготувалася до весняної посівної компанії. Усі господарства забезпечені насіннєвим матеріалом, добривами, засобами захисту рослин та паливно-мастильними матеріалами. Попри пізній старт посівної, що було викликано погодними умовами, переконаний, що усі роботи буде виконано в оптимальні агрономічні терміни. У посівній залучено сучасні комплекси, які збільшують точність висіву та підвищують продуктивність робіт, — розповів Віктор Белкот, директор з виробництва ТОВ «ТАС Агро».

Напередодні старту посівної було відремонтовано автопарк та всю сільськогосподарську техніку. У зв’язку з продовженням карантинних обмежень усі співробітники забезпечені антисептиками та засобами індивідуального захисту.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram