Об’єднання Euralis Semences та Caussade Semences Group розпочалося 1 вересня 2020 року. Це поклало початок створенню бренду Lidea. Входячи до ТОП-10 світових насіннєвих компаній, Lidea позиціонує себе одним із лідерів у європейському насіннєвому бізнесі. Про це повідомляють у пресслужбі компанії.

NB: Обіг Lidea складає більш ніж 350 млн євро. Інвестиції у виробництво та R&D — близько 30 млн євро. Lidea працює сьогодні задля сільського господарства майбутнього, поширюючи бачення сталого розвитку. На світовому рівні Lidea запускає два комерційні бренди: Lidea та Caussade Semences Pro.

— В Україні на сьогодні ми запускаємо лише бренд Lidea. Lidea пропонує українським сільгоспвиробникам широкий вибір гібридів таких культур: кукурудза, соняшник, соя, озимий ріпак, озима пшениця, люцерна. Крім цих основних культур, Lidea надає інноваційні генетичні рішення, такі як Duo Corn та OSR Insect Trap, а також сертифіковане органічне насіння, — наголошують у компанії.

На сьогодні в Україні обіг Lidea складає понад 50 млн євро. Lidea має приблизно 4 тис. га сільгоспугідь, значна частина яких придатна для зрошення та використовується для вирощування насіння. Крім цього, компанія має завод із виробництва насіння, молочну ферму, власні комерційний та маркетинговий відділи, відділ з трейдингу.

NB: Lidea в Україні — це вертикально інтегрована компанія із понад 400 співробітників. Lidea має власні потужності для усіх етапів створення ланцюжка цінності в Україні: дослідження і розвиток, польове виробництво, доробка насіння та продажі й трейдинг.

Розвиваючи інфраструктуру, Lidea має на меті реалізувати нові ідеї в українському агробізнесі та підвищити його рентабельність. Першою культурою, яка з’явиться на ринку України під брендом Lidea, буде ріпак.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram