Компанія «Фіднова» отримала Еко-Оскар за ефективні рішення для захисту навколишнього середовища

На Всеукраїнському форумі «ЛІДЕРСТВО І ЕКОТРАНСФОРМАЦІЯ – 2021» відзначили провідні компанії, які реалізували найкращі рішення у збереженні природних ресурсів. Організатори форуму обирають найбільш значущі проєкти поточного року. Компанія «Фіднова» отримала нагороду за вагомий внесок в екотрансформацію держави, бізнесу та суспільства.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Форум «ЛІДЕРСТВО І ЕКОТРАНСФОРМАЦІЯ – 2021» зібрав представників влади, бізнесу, громадськості та науки. Обираючи серед провідних компаній переможців, журі зазначило, що нагороди вручають не за факт екологічних проєктів, а за їх вплив на економіку, стан довкілля та суспільство.

– Надзвичайно приємно бути одним із еколідерів. Це дає драйв, який стимулюватиме нас робити ще більше для навколишнього середовища та суспільства. Зараз ми на високій стадії пусконалагоджувальних робіт, почали перші випуски готового продукту. Маємо ще активно та багато працювати для реалізації власних амбіцій, щоб у короткий час вийти на планову потужність.

Ми запроєктували завод і збудували його так, щоб впливати на навколишнє середовище з нульовим ефектом. У нас діють стандарти якості та максимального контролю всіх процесів на виробництві, зокрема й від зовнішніх впливів. Ми строго контролюємо поводження з ресурсами, вже впровадили двоступеневе очищення повітря, чотириступеневе очищення стічних вод. За останні три місяці досягли тих високих параметрів, про які заявляли під час громадських слухань ще на етапі впровадження проєкту заводу, — повідомив Андрій Огороднік, генеральний директор компанії «Фіднова».

Проєкту компанії «Фіднова» усього три роки, проте за цей час вдалося досягти значних змін у впровадженні стандартів роботи всієї галузі виробництва високопротеїнових кормових добавок. Агропромислові комплекси країни мають якісно новий орієнтир у процесі контролю за якістю готових продуктів, а також збереження безпеки навколишнього середовища.

Довідка:

Feednova – сучасне підприємство з виробництва високопротеїнових кормових добавок і тваринних жирів для сільськогосподарських і домашніх тварин. Компанія є інвестиційним проєктом групи компаній «Ефективні інвестиції» у партнерстві з нідерландською компанією «Mada Participations B.V.». Інноваційні технології, суворе дотримання міжнародних стандартів якості та прозорі умови співпраці – основні пріоритети роботи компанії.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram