Хімічний концерн BASF припинить діяльність у Росії та Білорусі

Як було оголошено 3 березня 2022 року, хімічний концерн BASF не веде нового бізнесу в Росії та Білорусі через загарбницьку війну проти України. BASF рішуче засуджує напад Росії на Україну та насильство проти мирного населення.

Рада виконавчих директорів BASF SE вирішила також припинити діяльність компанії в Росії та Білорусі до початку липня 2022 року. Винятком з цього рішення є бізнес, який підтримує виробництво продуктів харчування, оскільки війна може спровокувати глобальну продовольчу кризу. Це рішення зумовлене останніми подіями війни та міжнародного права, зокрема й п’ятим пакетом санкцій ЄС.

Повідомлення опубліковано на сайті компанії 27 квітня 2022 року.

Сьогодні у BASF в Росії та Білорусі працюють 684 співробітники. Компанія вирішила продовжувати підтримувати своїх співробітників у обох країнах до кінця 2022 року. Розробляють детальні плани щодо впорядкованого припинення бізнесу BASF в Росії та Білорусі. Як повідомляють у компанії, 2021 року на Росію та Білорусь припадав орієнтовно 1% від загального обсягу продажів BASF Group.

Нагадаємо, на початку березня BASF надав 1 мільйон євро екстреної допомоги, щоб допомогти мирному населенню в Україні, яке страждає від ескалації насильства після нападу РФ.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram