«Байєр» надає 26 тисяч мішків насіння кукурудзи на потреби українських фермерів

Через війну життя людей в Україні кардинально змінилося, зокрема й у аграріїв. Дефіцит пального та інших ресурсів, логістичні проблеми з експортом та ускладнений доступ до земельних ділянок у деяких регіонах через бомбардування або замінування, – це лише деякі з проблем, з якими зіштовхуються українські фермери цією весною.

Розуміючи потреби та виклики аграріїв, компанія «Байєр», у відповідь на прохання Міністерства аграрної політики та продовольства України, вирішила передати більш ніж 26 тисяч мішків насіння кукурудзи на підтримку українських фермерів. Понад 1250 дрібних господарств у 17 областях України отримають якісне насіння кукурудзи та зможуть додатково засіяти орієнтовно 30 тис. га полів кукурудзою.

– «Байєр» щиро цінує роботу фермерів у ці важкі часи. Ми хочемо максимально підтримати сільське господарство України. Велика подяка всім нашим працівникам та українським фермерам за те, що вони зробили все можливе, щоб посівний сезон відбувся. Аграрний бізнес ніколи не припиняється! – зазначив Лаерсіо Бортоліні, керівник Аграрного підрозділу «Байєр» в Україні.

Також компанія продовжує надавати гуманітарну допомогу у формі лікарських засобів, підтримує співробітників, які стали тимчасовими переселенцями, фінансує міжнародні та місцеві громадські організації.

Нагадаємо, у відповідь на вторгнення Росії в Україну Bayer («Байєр») припинив усі витрати в Росії та Білорусі, які не пов’язані з постачанням основних продуктів для охорони здоров’я та сільського господарства.

Про «Байєр»

«Байєр» – це міжнародна компанія, що працює в сферах охорони здоров’я та сільського господарства. Продукти й послуги компанії спрямовані на покращення якості їхнього населення. «Байєр» дотримується принципів сталого розвитку та є соціально та етично відповідальною компанією.

2021 фінансового року кількість працівників групи компаній «Байєр» становила приблизно 100 тис., а обсяг продажів – 44,1 млрд євро. Витрати на дослідження та розробки – 5,3 млрд євро.

Про «Байєр» в Україні

«Байєр» в Україні є частиною глобального концерну «Байєр АГ» (Bayer AG) зі штаб-квартирою в Леверкузені (Німеччина).

В Україні компанія «Байєр» розпочала роботу з 1992 року. Понад 750 професійних співробітників працюють для того, щоб представити інноваційні продукти та знання про них для українських споживачів. «Байєр» в Україні представлений на сьогодні такими напрямами: фармацевтичний підрозділ, підрозділ безрецептурних препаратів, аграрний підрозділ.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram