Bayer припинив усі капітальні інвестиції та рекламні заходи в Росії та Білорусі

Джерело фото: twitter.com/Bayer
У відповідь на вторгнення Росії в Україну Bayer припинив усі витрати в Росії та Білорусі, які не пов’язані з постачанням основних продуктів для охорони здоров’я та сільського господарства, – йдеться на сайті компанії.

А саме:

  • призупинено всі рекламні заходи;
  • на невизначений термін призупинено проєкти капітальних інвестицій;
  • компанія не шукатиме нових можливостей для бізнесу.

Водночас Bayer забезпечуватиме постійний доступ до продуктів охорони здоров’я та сільського господарства. У компанії стверджують, що чують голоси, які закликають повністю припинити поставки всієї продукції в Росію та Білорусь, та розуміють ці занепокоєння, оскільки війна викликає моральні та етичні проблеми для кожної компанії.

– Ця безглузда війна вже забрала багато життів. Як компанія, що займається наукою про життя, ми маємо етичні зобов’язання у кожній країні, у якій ми працюємо. Перекриваючи доступ до основних продуктів для здоров’я та сільського господарства для цивільного населення, як-от ліків від раку чи серцево-судинних препаратів, продуктів здоров’я для вагітних жінок і дітей, а також насіння для вирощування їжі – це лише збільшило б поточні збитки від війни для людського життя, – заявляють у компанії Bayer.

У нещодавній заяві щодо вторгнення в Україну міністри сільського господарства G7 дали зрозуміти, що будь-яке підвищення рівня цін на продукти харчування та нестабільність на міжнародних ринках можуть загрожувати продовольчій безпеці та харчуванню в глобальному масштабі й особливо вплинуть на найуразливіші верстви населення. Забезпечуючи аграріїв по всьому світу, у Bayer прагнуть підтримати захист ланцюгів постачання харчових продуктів від подальших зривів і допомогти запобігти безпрецедентній продовольчій кризі.

На вегетаційний сезон 2022 року компанія вже надала фермерам у Росії необхідні сільськогосподарські ресурси, щоб зменшити додатковий тиск на глобальну продовольчу систему. Заразом, у компанії уважно стежать за політичною ситуацією та вирішуватимуть питання про поставки на 2023 рік, залежно від того, чи припинить Росія свої неспровоковані атаки на Україну та повернеться на шлях міжнародної дипломатії та миру.

Ситуація залишається нестабільною, і Bayer продовжуватиме стежити за розвитком подій і за потреби коригуватиме свою відповідь. Роблячи це, у компанії підтримують усіх тих, хто закликає до негайного припинення цієї війни, сподіваються і моляться, щоб мир повернувся в Україну та світ, стверджують у компанії.

Читайте також: Bayer посилює гуманітарну допомогу Україні

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram