Bayer посилює гуманітарну допомогу Україні

Після того, як 24 лютого 2022 року російські війська розпочали атаку на Україну, тисячі українців почали негайно тікати, намагаючись уникнути війни та шукати безпеки та захисту. Співробітники Bayer започаткували унікальну ініціативу з організації притулку та підтримки в сусідніх країнах для українських співробітників Bayer та їхніх родичів – винятковий приклад солідарності та колективної відданості команди.

Як повідомляють на сайті компанії, старший представник Bayer у Центрально-Східній Європі, який перебуває у Варшаві, Маркус Бальцер очолює команду Bayer у Польщі, Угорщині, Словаччині – усіх сусідніх з Україною країнах, і Чехії. Завдяки безпрецедентній ініціативі команда Bayer у Польщі та інших сусідніх країнах, допомагає доставити колег та їхні родини з України у безпечне місце. Колега з Берліна розробив платформу, де співробітники компанії могли записатися, щоб надати притулок.

З початку березня гаряча лінія для українських колег працює 7 днів на тиждень, вдень і вночі. Понад 300 колег та їхніх сімей отримали безпечний притулок чи підтримку. Приблизно 600 колег Bayer із різних європейських країн поблизу України підписалися на надання притулку для біженців. Понад 120 колег працюють волонтерами як «Ангели кордону», збираючи біженців на кордонах і безпечно перевозячи їх у притулок у Польщі, Молдові, Румунії, Угорщині та Словаччині. Багато біженців, як тільки вони емоційно здатні, запропонували допомогти в Центрі обслуговування організувати притулок для інших, телефонувати та надавати поради рідною мовою.

На додаток до ініціативи щодо притулку Bayer створив фонд допомоги у разі стихійних лих у розмірі 3 мільйони євро для посилення надзвичайних заходів у відповідь на вторгнення в Україну. Фонд підтримки піде на користь міжнародним та місцевим гуманітарним організаціям, які працюють в Україні та країнах-сусідах Східної Європи.

Bayer передає у фонд пожертви співробітників у розмірі понад 900 тис. євро Німецькому Червоному Хресту. Крім того, Bayer на замовлення Міністерства охорони здоров’я України забезпечив 27000 пацієнтів критично важливими медичними продуктами, зокрема й антибіотиками.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram