Таке рішення було ухвалене Кабінетом Міністрів України ще 5 січня 2021 року. Про це повідомив на своїй Facebook-сторінці Тарас Висоцький, заступник міністра розвитку економіки.

Читайте також: Нормативна грошова оцінка землі для єдинників: як розраховувати

Відповідно до Постанови, набрали чинності зміни, які надають можливість вже в цьому році власникам земельних ділянок або користувачам переглядати нормативну грошову оцінку землі за погодженням з органом місцевого самоврядування.

Як зазначив Тарас Висоцький, це дозволить створити реальну базу для оподаткування, сплати місцевих податків і поліпшення можливості ведення сільського господарства в усіх куточках України.

— 6 серпня 2020 року ми стартували з роботою по зміні нормативної грошової оцінки сільськогосподарських земель. В рамках робочої групи було підняте критичне питання, що є багато ділянок, де чинна нормативна грошова оцінка не відповідає реальності. Аграрії просили надати можливість переглядати її в індивідуальному порядку. Це було підтримано робочою групою, і вже маємо результат, — наголосив заступник міністра.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram