Під час зустрічі посла України в Ізраїлі Євгена Корнійчука з Міністром сільського господарства та розвитку сільських територій Держави Ізраїль, Міністром розвитку периферії, Негеву та Галілеї Одедом Форером стало відомо про зацікавленість Ізраїля у національному проєкті зрошення земель у південних областях України.

Про це повідомили у пресцентрі Посольства України в Ізраїлі.

На зустрічі обговорювали українсько-ізраїльські відносини у торговельно-економічній сфері. Зокрема, йшлося про співробітництво в аграрній сфері як пріоритетний напрям.

Ізраїльську сторону поінформовано про наміри українського уряду розпочати національний проєкт зрошення земель загальною площею більше 2 млрд гектарів у південних регіонах України (Одеській, Херсонській, Миколаївській областях) та запрошено до участі у цьому проекті, зазначають у повідомленні.

Ізраїльський Міністр зазначив, що такий проект цікавий для тамтешнього бізнесу. Він запропонував розглянути можливість участі у ньому Ізраїлю у рамках діючої двосторонньої угоди про співробітництво в галузі сільського господарства.

Сторони також обговорили перспективи залучення ізраїльських інвестицій в молочне виробництво та тваринництво. Зокрема, можливість співпраці у будівництві та модернізації великих молочних ферм в Україні.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram