Компанія New Holland під час виставки Агро-2021 презентувала аж дві новинки для України: трактор New Holland T8 GENESIS® з інтегрованою системою PLM Intelligence™ та восьмикорпусний плуг PSH. 

T8 GENESIS® — інноваційність, комфорт і практичність

Вперше трактори нового покоління T8 GENESIS® були презентовані ще влітку минулого року в Німеччині, а вже навесні 2021 перша модель прибула в Україну. Особливістю цього модельного ряду тракторів є інтегрована інтелектуальна система PLM Intelligence™.

Це програмне забезпечення надає ще більше можливостей для агровиробників завдяки спеціальній телеметричній функції MyPLM Connect та інтуїтивно зрозумілого користувацького інтерфейсу. Якщо говорити ширше, то PLM Intelligence™ дає змогу здійснювати легкий обмін даними між операторами, машинами та дилерами, що підвищує продуктивність роботи та дозволяє уникнути простоїв.

Олександр Суханов, менеджер з маркетингу компанії New Holland Agriculture в Україні та Молдові

— Під час виставки ми презентували трактор T8 GENESIS®  410, потужністю від 340 до 410 к.с. Цей трактор — нова модель. Чим вона відрізняється від попередніх? Найперше, це оновлена кабіна — найтихіша та найпростіша у своєму класі, а також наявність покращеної телеметрії в базовій комплектації. Що це дає на практиці? Наприклад, оператор працює в полі, а керівник господарства може переглядати віддалено на своєму пристрої у режимі реального часу, де працює трактор. Крім того, у цьому тракторі оновлена приладова панель, покращене розташування органів керування, що дозволяє як легко налаштовувати машину, так і управляти нею, — розповів Олександр Суханов, менеджер з маркетингу компанії New Holland Agriculture в Україні та Молдові.

Як зазначають в компанії New Holland, для зручності оператора робоче місце оснащене новим ергономічним підлокітником SideWinder™ Ultra, на якому клавіші погруповані так, аби досягти максимально комфортного управління агрегатованим обладнанням. Крім того, на підлокітнику розміщені клавіші швидкого доступу, завдяки яким одним натиском оператор переходить до потрібного меню налаштувань. У SideWinder™ Ultra також інтегрована система управління медіапристроями та клімат-контролем.

Сама ж кабіна трактора забезпечує максимальну оглядовість. Додатково кабіна оснащена відеокамерами, що дають оператору змогу максимально безпечно керувати трактором, тримаючи агрегатоване обладнання під контролем.

Загалом, компанії New Holland вдалося з’єднати “розумну” машину з офісом господарства. Т8 Genesis® — це ідеальне робоче місце для продуктивної роботи зі широкими можливостями налаштування, оснащене новітніми, інтуїтивно зрозумілими органами управління, новим багатофункціональним підлокітником SideWinder™ Ultra та монітором IntelliView з екраном діагоналлю 12 дюймів.

Навісні плуги New Holland: швецька міць

Ще однією новинкою, презентованою під час виставки «Агро-2021», став восьмикорпусний плуг PSH від New Holland.

— Кілька років тому компанія New Holland розширила вектор своєї діяльності на сегмент техніки для обробітку ґрунту, придбавши підрозділи європейського виробника Kongskilde, — розповів під час презентації Олександр Суханов, менеджер з маркетингу компанії New Holland Agriculture в Україні та Молдові. — Власне, завод Överum у Швеції, що виробляє ці плуги, має вже понад 165-річний досвід у цій справі. Щоб довести якість цих плугів, їхній незламний дух і бажання працювати, ми вже зараз готові продемонструвати знаряддя в роботі.

Читайте також: ПП «Санрайз-Ч» стало першим в Україні власником плуга New Holland

Основні характеристики плуга це надійність металу (усі плуги виготовлені зі загартованої шведської сталі), простота регулювання та якісне виконання роботи незалежно від польових умов та типу ґрунтів.

На сьогодні New Holland пропонує 8 моделей плугів для тракторів різної потужності від 55 до 360 к.с. Можливість агрегатувати плуги до різної потужності тракторів зумовлена його будовою. Центр ваги знаряддя розташований дуже близько до трактора, завдяки широкому вибору тягових балок за довжиною і розміром, а тому на перед трактора не потрібно встановлювати більше противаг.

— Ті, хто бачили наші плуги в роботі, були вражені їхньою досконалістю. Зокрема, цей восьмикорпусний плуг PSH має зміцнений і покращений корпус, а тому показує відмінні результати в полі. Не важливо чи то піски, чи важкі чорноземи, наші плуги справляються з поставленим завданням на відмінно, — наголосив Олександр Суханов.

Сьогодні представники компанії New Holland спільно з дилерами готові демонструвати можливості плуга у виробничих умовах на базі агропідприємств, бо, як прозвучало під час презентації: «Цей плуг треба бачити в роботі!».

Валентина КРАВЕЦЬ

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram