Індонезія та Малайзія об’єдналися у боротьбі з Регламентом ЄС щодо вирубки лісів

пальма пальми пальмова олія
Редакція GrowHow.in.ua   2023-01-11
Щоб захистити статус-кво бізнесу з торгівлі пальмовою олією, Індонезія та Малайзія об’єднали зусилля проти нового Регламенту ЄС про вирубку лісів.

Два світові лідери з виробництва пальмової олії домовилися посилити співпрацю в спробі протистояти директиві ЄС. Уряди цих країн зазначили, що такий документ фактично забороняє пальмову олію, адже її виробництво в принципі пов’язане з вирубкою лісів. Регламент ЄС про вирубку лісів в Індонезії та Малайзії назвали протекціоністською спробою захистити неконкурентоспроможних фермерів ЄС.

Водночас Союз фермерів Індонезії, до якого входять малі виробники пальмової олії, не погоджується з рішучою опозицією влади щодо правил ЄС. В організації вважають, що положення є «великою можливістю для мільйонів індонезійських фермерів, які займаються виробництвом пальмової олії, отримати вигоду від ринку ЄС шляхом надання продукції з пальмової олії без вирубки лісів і з можливістю відстеження, особливо тих, якими керують дрібні власники».

— Індонезійські фермери, які займаються виробництвом пальмової олії, потребують підтримки та допомоги з боку уряду та парламенту ЄС, уряду Індонезії, а також компаній і покупців пальмової олії, щоб виконати запитувані вимоги, такі як впровадження відстежуваності та відсутність практики вирубки лісів, — зазначив генеральний секретар Союзу Мануетус Дарто.

Він підкреслив, що регламент ЄС може забезпечити довгострокову сталість дрібних виробників олійної пальми в Індонезії. Дарто закликав компанії, які імпортують пальмову олію, взяти на себе зобов’язання впровадити до свого ланцюга постачання 30% поставок від незалежних дрібних виробників.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram