Аграрний напрямок групи компаній «Епіцентр К» першим серед українських агровиробників отримало можливість скористатися перевагами аналітичних інструментів, картографії та єдиної точки інтеграції інноваційної цифрової платформи AgDNA.

Це стало можливим завдяки посиленню співпраці між «Епіцентр К» і американським виробником сільгосптехніки Case IH.

Епіцентр К» став унікальною технологічної майданчиком, на якій ми спільно відчуваємо сучасне програмне забезпечення і відпрацьовуємо нові технології агробізнесу, — зазначає бізнес-менеджер Case IH Україна, Молдова Юрій Єгоров.Завдяки здатності до автоматичної синхронізації з підключеним обладнанням Case IH, платформа AgDNA імпортує історичні та поточні дані з різних джерел і систематизує їх в одному місці. Завдяки цьому агровиробники отримують нові можливості для управління бізнесом, підвищується їх продуктивність, ефективність і прибутковість.

За словами начальника відділу управління і автоматизації аграрного напряму «Епіцентр К» Сергія Чернишова, тестування програмного забезпечення триває.

— Зараз проводимо тестування на рівні центрального офісу. Беремо активну участь у його доопрацюванні. Сподіваємося, що до кінця року з’явиться функціонал, який можна буде передати для тестування на місця. Тоді в наступному році ми продовжимо спільну роботу над платформою AgDNA вже в польових умовах, — зазначає Сергій Чернишов.

AgDNA – одна з найбільших інтегрованих платформ інформаційного програмного забезпечення для управління агробізнесом в світі, яка дозволяє об’єднати широкий спектр даних, одержуваних з різних джерел, для прискореного прийняття рішень. Цей стартап в 2019 році був придбаний материнською компанією Case IH CNH Industrial для подальшої цифровізації сучасного сільського господарства у всьому світі.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram