Впродовж останніх п’яти років ПрАТ «Дніпровагонмаш» успішно освоює випуск різноманітної сільськогосподарської техніки. За цей короткий період підприємству вдалося зарекомендувати себе, як надійного і відповідального виробника, що дозволило налагодити взаємовигідну співпрацю із багатьма вітчизняними аграрними компаніями. Серед клієнтів компанії вже є агрохолдинг «ТАС Агро».

Про це повідомляє пресслужба компанії  «Дніпровагонмаш».

— ПрАТ «Дніпровагонмаш» це потужне підприємство, яке має розвинену проєктно-конструкторську базу і великий досвід роботи в машинобудівній галузі. Ми постійно удосконалюємось та розширюємо номенклатуру продукції для аграрної галузі. З впровадженням інноваційних рішень розробляємо нові моделі, які, безумовно, мають попит серед багатьох вітчизняних агрокомпаній. Серед останніх доробок:  перевантажувальний бункер-накопичувач для зерна обсягом 30 м3,  борони дискові важкі причіпні — шириною 3, 3,8, 4,3 метри, розкидач органічних добрив тощо, — зазначив Едуард Шуберт, начальник відділу маркетингу ПрАТ «Дніпровагонмаш».

Також, крім виробництва, підприємство значну увагу приділяє післяпродажному сервісному обслуговуванню техніки. В разі потреби фахівці ПрАТ «Дніпровагонмаш» оперативно здійснюватимуть заміну необхідних комплектуючих, що дозволить аграріям мінімізувати витрати часу в періоди проведення активних польових робіт, йдеться у повідомленні.

— Компанія «ТАС Агро» співпрацює з ПрАТ «Дніпровагонмаш» понад п’ять років. За цей період ми отримали від виробника широкий спектр сільськогосподарської техніки: культиватори, пружинні борони, причепи для органічних добрив, перевантажувальні бункери-накопичувачі для зерна (об’ємом 23 м3) і навантажувачі зерна. Всі вироби позитивно зарекомендували себе в ході експлуатації у виробничих підрозділах агрохолдингу, завдяки якості та зручності використання. Адже при виборі техніки ми виходимо з принципів вартості, надійності і ремонтопридатності, — розповів Віктор Белкот, директор з виробництва.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram