Державна фіскальна служба України запустила пілотний проект із впровадження електронного чеку (e-Receipt). Чек буде складовою системи впровадження новітніх моделей для реєстрації розрахункових операцій та спрощення податкової системи.

NB: Для фіскалізації розрахунків передбачене технологічне рішення, яке не вимагає обов’язкового застосування традиційних реєстраторів та друкування паперових чеків. Програму можна встановити на будь-який електронний пристрій, а сам фіскальний чек можна буде перевірити у відкритій частині електронного кабінету ДФС.

Як зазначили у Європейській Бізнес Асоціації, для невеликих компаній фіскалізація всіх фінансових операції, тобто їх детінізація, може бути затратною, оскільки касові апарати коштують чималу суму, а у використанні не завжди вигідні. Саме тому пілотний проект Уряду, який передбачає використання для розрахункових операцій більш інноваційних та дешевших в експлуатації пристроїв, в тому числі мобільних телефонів, планшетів, ноутбуків або інших засобів комунікації, може бути дуже вигідним.
— Використання новітніх технологій з метою фіскалізації операцій замість традиційних касових апаратів вже давно застосовуються в низці високорозвинених європейських держав. Тому ми сподіваємося на успішну реалізацію пілотного проекту та прийняття позитивного рішення щодо використання інноваційних технологій. Таке рішення не лише повністю відповідає духу часу, а й сприятиме заощадженню ресурсів підприємців на використання касових апаратів, — зазначила менеджер Комітету побутової електротехніки ЄБА Вікторія Куликова.

 

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram