Держпродспоживслужба перейде у підпорядкування Мінагрополітики — Роман Лещенко

З вересня Держпродспоживслужба повністю перейде у підпорядкування Мінагрополітики. Про це, за інформацією Європейської Бізнес Асоціації, повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко під час зустрічі з бізнесом.

Як ми повідомляли, раніше аграрії-члени ГС “Всеукраїнський аграрний форум” просили Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля відновити повний функціонал та повноваження Мінагрополітики. Зокрема, в частині координації роботи Держпродспоживслужби.

Загалом на зустрічі Міністра з бізнесом говорили про розділення повноважень МЕРТу та Мінагро. Лещенко повідомив, що профільними для Мінагро залишаються рослинництво, тваринництво, переробка, напрямки, пов’язані зі зрошенням, зокрема, садівництво, тощо. Також до компетенції Мінагро належать: розвиток зеленого туризму, виноградарство, аквакультура, сільськогосподарське машинобудування.

Говорячи про пріоритетні законопроєкти, Роман Лещенко повідомив, що важливими є ініціативи щодо зрошення, збереження грунтів, державної підтримки, фонду часткового гарантування кредитів для малого та середнього бізнесу, впровадження додаткових фінансових інструментів для капіталізації аграрного сектору, рішення щодо земельного банку.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram