Деблокада гирла Бистре заощаджує бізнесу щонайменше $500 тис. на добу

Фото з Фейсбук-сторінки АМПУ
Звільнення острова Зміїний, та деблокада гирла Бистре заощаджує бізнесу щонайменше півмільйона доларів на добу. Про це повідомили в Адміністрації морських портів України (АМПУ).

Як зазначили у повідомленні, розвиток Дунайського портового кластеру визначено одним з пріоритетних напрямків у роботі, зокрема, і Британсько-Української групи з питань відновлення інфраструктури. Це дасть змогу уникнути гуманітарної катастрофи всередині країни та попередити світову продовольчу кризу, що виникла внаслідок російської військової агресії.

Додаткове вікно можливості дозволить пришвидшити темпи проведення суден-зерновозів до Дунайських портів. Паралельно ми працюємо з Румунськими колегами, аби логістичні процеси були максимально швидкими та ефективними, зазначив очільник АМПУ Олексій Востріков.

Раніше, для забезпечення комфортної та ефективної роботи бізнесу АМПУ перейшла до прозорих механізмів тижневого планування суднозаходів до дунайських портів через Суліну. Також, крім тижневого плану, на сайті підприємства публікуватимуться:

  • щоденна інформація з актуальним переліком суден на рейді Суліни;
  • щоденний звіт про проведення суден каналом;
  • тижневий звіт про відпрацювання румунськими колегами тижневого плану.

Основою процесу є плани портових операторів, які безпосередньо здійснюють перевантаження вантажів та погоджують остаточний план. Таким чином, планування стане більш прозорим та передбачуваним. Впродовж тижня будь-які зміни до плану вносити не будуть, тому АМПУ просить учасників транспортного процесу забезпечити якісне планування та своєчасне завезення вантажів, готовність флоту, підготовку сил та засобів для обслуговування флоту.

Нагадаємо, напередодні ми повідомляли, що звільнення Зміїного відкрило гирло Бистре для суден з агропродукцією, вже вчора до українських портів прибули вісім іноземних суден для вивезення агропродукції.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram