Дебют HF Agro на виставці AGROEXPO-2021

З 29 вересня по 2 жовтня компанія HF Agro успішно продемонструвала на виставці АGROEXPO-2021 (м. Кропивницький) свої розробки для аграрного сектора.

Вітчизняні аграрії максимально відкриті до інноваційної техніки нового покоління, тому закономірний інтерес викликали аплікатори для внесення рідких добрив HF Agro, – повідомляють у компанії. Найсучасніші рішення, простота експлуатації, точність, висока якість збірки – ці переваги помітно виділяють продукцію HF Agro.

Відвідувачі також активно знайомилися із точними, продуктивними розкидачами добрив HF Agro. Аграрії відзначили сучасні системи регулювання, модульність і надійну конструкцію техніки.

Широкий модельний ряд із різноманітністю модифікацій дає змогу бренду задовольнити найжорсткіші вимоги фермерів. Безпосередньо на виставці фахівці HF Agro давали консультації та рекомендації, а також у той же момент підбирали необхідну комплектацію техніки під потреби конкретного господарства.

Як офіційний дистриб’ютор компанія HF Agro на виставці також представила техніку для посіву, розкидання добрив, захисту рослин німецького виробника LEHNER.

До речі, у Кропивницькому в рамках ділової програми відбулася зустріч із регіональними представниками LEHNER, які провели навчання дилерів HF Agro зі застосування обладнання на різній техніці, пояснили переваги перед конкурентами й обговорили нові перспективи співпраці. Також менеджери з регіонів Європи презентували виробничі потужності LEHNER, розповіли про історію заводу. Партнери не могли не помітити успіх діяльності HF Agro, а також численних задоволених клієнтів в Україні, які вже випробували техніку на своїх угіддях.

Успішний дебют HF Agro на виставці AGROEXPO-2021 ознаменувався новими знайомствами, зміцненням позицій на вітчизняному ринку, збільшенням упізнаваності бренду й відмінними прогнозами продажів.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram