«Контінентал Фармерз Груп» придбала елеваторний комплекс у місті Городенка Івано-Франківської області загальною потужністю одноразового зберігання 87,5 тис. тонн.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

– Купівля елеватора в місті Городенка – це черговий крок на шляху розширення виробничих потужностей “Контінентал”, а також ще одна інвестиція в сільськогосподарську галузь, яка підтверджує наміри Компанії довгостроково працювати і розвивати бізнес в Україні, – прокоментував Генеральний директор «Контінентал Фармерз Груп» Георг фон Нолкен. – За останні два роки інвестиції в розвиток інфраструктури та оновлення технічного парку “Контінентал” уже становлять 72 млн доларів, а цього року, крім придбання елеватора, ми запустили ще один інвестпроєкт – будівництво сучасного картоплесховища місткістю 16 тис. тонн у Львівській області, яке днями плануємо запустити в роботу.

Читайте також: “Контінентал Фармерз Груп” проведе День поля на Львівщині

«Контінентал» уже володіє 4-ма елеваторами і трьома сушильно-зерновими комплексами загальною потужністю одноразового зберігання 420 тис. тонн у Тернопільській та Львівській областях. Придбаний Компанією елеватор в Івано-Франківській області дасть «Контінентал» змогу одночасно зберігати більш ніж пів мільйона тонн урожаю і оптимізувати логістику від поля до елеватора.

Довідка:

«Контінентал Фармерз Груп» – сільськогосподарська компанія, яка обробляє 195 тис. га землі в 5 областях Західної України: Тернопільській, Львівській, Хмельницькій, Чернівецькій та Івано-Франківській. Компанія спеціалізується на рослинництві: вирощує зернові, олійні та технічні культури, а також є одним із найбільших в Україні виробників картоплі.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram