Адміністрація морських портів України (АМПУ) підписала договір про взаємодію з дочірньою  компанією Швейцарської RISOIL S.A. За цим договором реалізовуватимуть взаємозалежні проєкти у морському порту Чорноморськ. Про це повідомив Урядовий портал.

Зокрема, у рамках договору ТОВ “СП РИСОІЛ ТЕРМІНАЛ” планує побудувати двосторонній пірс довжиною 339,75 м на стику причалів №10,11. АМПУ зі свого боку здійснить днопоглиблювальні роботи на підходах до пірса за ІІІ чергою акваторії 1-го ковша Сухого лиману, із досягненням глибин 15 м.

Цей проєкт обговорювався 13 років, і, нарешті ми можемо сказати, що він буде втілений. А це 40 мільйонів доларів прямих інвестицій, більше експортних можливостей для українських виробників, нові робочі місця, зазначив Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

Це перший договір, який підписується зі стейкхолдерами за нормою “Take or pay”. Він передбачає, що АМПУ отримає компенсацію від портового оператора, якщо витрати Адміністрації на проєкт не окупляться за визначений проміжок часу.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram