«Астарта» інвестує 14,6 млн доларів у будівництво найбільшого в Україні складу для зберігання цукру

Один із найбільших вертикально інтегрованих агроіндустріальних холдингів в Україні «Астарта» продовжує вкладати кошти у модернізацію та розвиток власної виробничої інфраструктури.

Як повідомляють на сайті компанії, 2022 року «Астарта» розпочинає реалізацію проєкту з будівництва найбільшого в Україні складу безтарного зберігання цукру, загальною місткістю 60 тис. тонн, на Наркевицькому цукровому заводі. Заплановані інвестиції у розмірі 14,6 млн доларів США.

У процесі будівництва будуть впроваджені унікальні для України технологічні рішення, щоб створити оптимальні умови для тривалого зберігання цукру та збереження його первинної якості.  Зокрема, проєктом, який розробляють німецькі проєктанти, передбачено прогресивну конструкцію плити силосу, що дасть змогу суттєво зменшити залишки цукру після вивантаження ємності.

Введення в експлуатацію об’єкту заплановано на липень 2023 року.

– У Європі такі склади – звичайна річ, але в Україні таких складських приміщень для зберігання цукру недостатньо.  «Астарта», як соціально відповідальна компанія, яка орієнтується на максимальний захист інтересів своїх споживачів та з метою гарантування продовольчої безпеки в Україні, інвестує значні кошти у розвиток цукрової галузі. Наявність такого складу дасть можливість також оптимізувати логістичні витрати, підтримувати високу якість виробленої компанією продукції та реалізовувати її в альтернативній тарі, – зазначив Вячеслав Ужва, директор департаменту цукрового виробництва «Астарти».

Для довідки:

2021 року «Астарта» виробила 340 тис. тонн цукру з цукрового буряку та імпортованого тростинного цукру-сирцю. Цукрові заводи компанії розташовані в Україні, зокрема три в Полтавській та по одному у Вінницькій та Хмельницькій областях.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram