Передпосівний обробіток ґрунту – це один із основних технологічних процесів у виробництві сільськогосподарської продукції. Якісний передпосівний обробіток створює передумови для отримання дружних сходів тої чи іншої культури.

Для виконання цієї операції використовують різні агрегати: культиватори, борони, компактори, дискатори та ін. Вибираючи агрегат, насамперед оцінюють можливість закрити технологічну операцію якісно, швидко та в обмежені терміни для збереження оптимальних строків посіву.

Далеко не кожен агрегат для передпосівного обробітку здатний ефективно виконати свою частину роботи, не кажучи вже про кількість проходів.

Сучасні агрегати BEDNAR дають змогу виконувати якісний передпосівний обробіток за один прохід на рівномірно задану глибину. Ба більше, є агрегати, які можливо використовувати й у сезон літніх робіт, працюючи по стерні. Одним із таких є універсальний, швидкісний культиватор VERSATILL від компанії BEDNAR FMT.

– Цей агрегат має широкий спектр використання протягом всього року, завдяки великому асортименту робочих органів, потужній, міцній стійці з пружинним горизонтальним захистом та силою тиску 250 кг, гарній пропускній здатності між робочими секціями та універсальним котком, що дає змогу пристосувати агрегат до весняних робіт та літніх робіт по стерні до 15 см. Для виконання якісної передпосівної підготовки ґрунту культиватор оснащують гідравлічною вирівнювальною планкою CRUSHBAR, яка ефективно вирівнює поверхню ґрунту та розбиває грудки, після якої котки лише ущільнюють ґрунт. У підсумку ви отримуєте ідеально вирівняне поле, – розповідають у компанії.

Конструктивно культиватор VERSATILL має низку особливостей, що дають змогу працювати навіть у екстремально вологих умовах. Одна з них: інтегрована в середину агрегата транспортна вісь дає можливість працювати у вологих умовах із піднятими котками, оскільки лапи встановлені безпосередньо за транспортною віссю.

Завдяки ідеальному перекриванню лап та великій відстані між робочими секціями, поле буде рівномірно підрізане по всій ширині захвату агрегата на максимальну глибину до 15 сантиметрів, а ймовірність забивання культиватора мінімізується.

– Для інтенсивної обробки рослинних залишків, а саме стебла соняшнику, ріпаку або кукурудзи, ми рекомендуємо додати подрібнювальний коток TRASH CUTTER у VERSATILL VO_PROFI. Невеликий діаметр подрібнювального котка забезпечує високу окружну швидкість, забезпечуючи ідеальний ефект різання та подрібнення, – розповідає Дмитро Хоменко, продукт-менеджер BEDNAR у компанії АМАКО Україна.

Отже, VERSATILL є одним із універсальних агрегатів, котрий може ефективно та якісно працювати протягом року, робити передпосівний обробіток, культивацію після збору врожаю. Агрегат також можна обладнати системою внесення добрив, зокрема навісними бункерами ALFA-DRILL, FERTI-BOX або причіпними бункерами FERTI-CART FC та COMBO SYSTEM CS.

Ця низка наведених сучасних рішень у одному агрегаті дає змогу українському аграрію зменшити вартість вирощування сільськогосподарської продукції та мати лише один якісний агрегат для виконання різних технологічних завдань.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram