Аграрна галузь та військово-промисловий комплекс є ключовими для української економіки — Шмигаль

Аграрна галузь разом з військово-промисловим комплексом є ключовими для української економіки. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES).

Він зазначив, що економіка воєнного часу складається з декількох частин. Насамперед, вона передбачає економічну й фінансову стійкість, і Уряд над цим працює з допомогою міжнародних партнерів.

— Маємо декілька десятків пріоритетних проєктів для нашої економіки. Ключові — це підтримка аграрної галузі, підтримка військово-промислового комплексу. Велику увагу приділяємо розвитку енергетики, особливо «зеленої», цифровізації, розвитку ІТ-інфраструктури, підтримці малого й середнього бізнесу, — підкреслив прем’єр-міністр.

Денис Шмигаль також додав, що після війни структура української економіки буде змінюватися. Велика кількість підприємств на сьогодні зруйновані. Маючи 7 мільйонів внутрішніх переселенців і 5 мільйонів біженців, країні необхідно буде швидко створити велику кількість робочих місць. Це можливо лише в малому й середньому бізнесі, тому підтримка українських виробників може стати національною філософією.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram