Компанії MAS Seeds, KUHN, FMC та Timac-Agro об’єдналися заради створення багаторічного проєкту AGROконцентрат, спрямованого на висвітлення та вирішення проблематики вирощування кукурудзи та соняшнику в різних регіонах України, – йдеться у повідомленнях компаній.

Розкриття максимального потенціалу рослин, точне землеробство, збереження вологи в ґрунті, оптимізація витрат на вирощування – ці теми вже цього літа обговорюють у форматі діалогу з досвідченими аграріями на базі провідних фермерських господарств, де закладено польові технологічні досліди – на Півдні, Сході, у Центрі та на Заході країни.

Задля того, щоб поділитися унікальним досвідом зі всією Україною, компанії-партнери створили вебплатформу AGROконцентрат, на якій у вільному доступі можна знайти технологічні карти, результати дослідів, аналіз польових операцій та погодних умов, фото та відеозвіти з польових заходів, коментарі аграріїв, і отримати рекомендації щодо обробітку ґрунту, вибору гібридів, підбору схем живлення та ЗЗР тощо. А вже восени компанії-партнери планують поділитися набутим досвідом зі всіма охочими під час проведення серії вебінарів.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram