Компанія DowDuPontтм буде надалі розділена на три великі публічні компанії, які здійснюють свою діяльність у таких сегментах ринку, як продукція для сільського господарства, наукоємні матеріали і спеціальні продукти.

Очікують, що поділ бізнесу відбудеться протягом 18 місяців. Об’єднана юридична особа є холдинговою компанією під назвою «DowDuPont ™».

— Сьогоднішній день є знаменним в багаторічній історії двох наших компаній, — сказав Ендрю Ліверіс, виконавчий голова Ради директорів DowDuPont. — Ми з великим ентузіазмом завершуємо цей вихід на новий рівень, і будемо рухатися далі — до створення трьох великих незалежних публічних компаній, які займуть провідні позиції в своїх галузях. Основна цінність злиття — плановане створення трьох галузевих лідерів, які будуть розвивати ринки і нарощувати свій бізнес для всіх зацікавлених сторін, спираючись на багаторічний досвід і знання двох компаній. Наші групи фахівців витратили більше року на складання планів інтеграції, і сьогодні ми готові приступити до реалізації цих планів, з наміром здійснити задумане поділ бізнесу в максимально короткі терміни.

Рада директорів компанії DowDuPont прийняла рішення утворити 3 консультативних ради для здійснення загального контролю над створенням кожного з підрозділів (продукція для сільського господарства, наукоємні матеріали, спеціальні продукти) і процесом підготовки до поділу бізнесу.

— Для наших акціонерів, клієнтів і співробітників, завершення угоди зі злиття Dow і DuPont стало вирішальним кроком на шляху до відкриття нових можливостей і шляхів досягнення більш високих результатів на основі сталого розвитку та впровадження інновацій, — сказав Ед Брін, головний виконавчий директор DowDuPont. — Компанія DowDuPont стане стартовим майданчиком для запланованого формування трьох великих компаній; вони отримають кращі умови для інвестування в науку та інновації, для сприяння у вирішенні проблем, що виникають у наших клієнтів, а також для виплати прибутку нашим акціонерам у довгостроковій перспективі. Тепер, коли злиття відбулося, ми зосередимо зусилля на організаційних структурах, які послужать підставою для створення трьох планованих компаній, а також на реалізації і на виявленні переваг і вигод від синергії Dow і DuPont. Спираючись на чітке бачення завдань, на розуміння ринку і на продуктивну науково-дослідницьку діяльність, кожна з цих трьох компаній зможе успішно конкурувати за лідерські позиції в своєму сегменті ринку.