ОТП Банк і провідний світовий виробник засобів захисту рослин – міжнародна компанія BASF — розробили партнерську програму фінансування українських аграріїв «Разом вигідніше». Завдяки такому партнерству, за умовами програми представники аграрної галузі можуть отримати кредити на покупку всієї широкої лінійки продукції BASF за ставкою від 13% річних.

Ця програма передбачає надання фінансування в рамках проекту «ОТП Агро-фабрика», що реалізується спільно з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC). За умовами програми, попереднє рішення про фінансування приймається протягом одного робочого дня, а кредитні кошти стають доступними на рахунку клієнта вже через 9 робочих днів. Сума фінансування може становити до 8 млн грн, при цьому заставою можуть виступати аграрна розписка або майбутній урожай, а також активи компанії. Програма розрахована на аграріїв з банком оброблюваної землі від 500 га.

— Активно надаючи широкий спектр банківських послуг агробізнесу з 1998 року, ОТП Банк накопичив значний досвід у фінансуванні сільськогосподарських підприємств. Розробивши спеціальну програму фінансування, адаптовану під потреби агросектора, ми сформували унікальну пропозицію на ринку. Співпраця з такою компанією як BASF, дозволить українським фермерам купувати широкий спектр продукції світового лідера агрохімії на вигідних умовах, — зазначила Ольга Волкова, начальник управління корпоративних продажів малим і середнім клієнтам АТ «ОТП Банк».

— BASF як інноваційна компанія і один зі світових лідерів пропонує українським аграріям високоефективні засоби захисту рослин та експертизу для надійного розвитку їхніх господарств. Водночас, завдяки постійному діалогу з аграрним ринком, ми чітко усвідомлюємо потребу фермерів у фінансовій підтримці. Тож сьогодні ми дуже раді розпочати нову партнерську програму кредитування, з якою ще більше українських аграріїв зможуть своєчасно захистити посіви, зібрати здоровий і високий урожай та впевнено дивитися в майбутнє, — зазначив Тіберіу Діма, керівник агробізнесу компанії BASF в Україні, Республіці Молдова та країнах Кавказу.

Для забезпечення комплексного обслуговування аграріїв ОТП Банк розробив адаптований під потреби фермерів тарифний пакет «ОТП Агро».