Вирішувати глобальні проблеми людства, інвестувати в нові проекти та продукти, зайняти третє місце на ринку насіння та укріпити провідні позиції у бізнесі ЗЗР, продовжуючи вкладати чималі кошти в науково-дослідницьку роботу, – у такому напрямку буде продовжувати рухатись компанія «Сингента» після придбання її китайською компанією ChemСhina. Про це розповіли представники компанії під час прес-конференції «Угода року на агрохімічному ринку: ChemСhina і Syngenta», повідомляє AgroPortal.ua.

— Протягом найближчих 5 років ми плануємо подвоїти бізнес в Китаї. Це стосується і насіння, і ЗЗР. В Китаї ми будемо використовувати і розвивати наші технології і ноу-хау для просування високих стандартів у сільськогосподарській галузі, безпеки харчових продуктів і навколишнього середовища, а також для збільшення врожайності сільськогосподарських культур, – запевнив Гебхард Рогенхофер, генеральний директор компанії «Сингента» в Україні.

Керівництво ChemСhina підтримує компанію «Сингента», остання своєю чергою після об’єднання очікує більшої присутності на ринках, що розвиваються, зокрема, китайському, активізації цифрових пропозицій в галузі сільського господарства; збільшення інвестицій в інноваційні технології, науку та дослідження для збільшення врожайності сільськогосподарських культур і одночасного збереження природних ресурсів, скорочення викидів СО₂.