Сьогодні на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Земля» президент України Володимир Зеленський підписав закон «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» №2194.

Закон 2194  — це другий за вагою закон у пакеті законів для проведення земельної реформи. Адже ним регулюється передача земель за межами населених пунктів до комунальної власності. А це один з основних елементів, який допоможе завершити земельну реформу.

Крім того, на Всеукраїнському форумі «Україна 30» представники влади запевнили, що до 1 липня 2021 року будуть прийняті всі необхідні підзаконні акти. Зокрема критерії для перевірки походження коштів та концентрації землі.

До слова, на базі МінАгро буде створено антирейдерський штаб для оперативного реагування на випадки рейдерства.

Зазначається, що закон про земельну децентралізацію дозволяє передачу землі за межами населених пунктів до комунальної власності, а також допоможе завершити земельну реформу. Однак у багатьох громадян залишається чимало запитань про зміни та нові функції, які вносить закон в земельні відносини.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram