ЄБРР та Нідерланди нададуть €25 млн на підтримку українського агросектору

Редакція GrowHow.in.ua  2023-01-25
Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) за сприяння уряду Нідерландів надасть фінансову гарантію у розмірі €25 млн для підтримки агросектору України та забезпечення глобальної продовольчої безпеки. Про це GrowHow повідомила пресслужба ЄБРР.

Гарантійну угоду підписали 24 січня в Лондоні заступник директора відділу зовнішніх фінансових відносин міністерства фінансів Нідерландів Робін Уйтерлінде та керуючий директор ЄБРР Інес Роша.

Як зазначили в ЄБРР, Нідерланди надають фінансову гарантію для підтримки приватних компаній, які працюють у важливих галузях, пов’язаних із сільським господарством. Йдеться безпосередньо про сільське господарство, харчову промисловість, транспорт чи імпорт.

— Внесок буде спрямований на продовольчу безпеку та допоможе залучити подальше фінансування ЄБРР в Україні, — підкреслили у повідомленні Банку.

У ЄБРР наголосили, що вважають Україну великою сільськогосподарською економікою. Зміцнення продовольчої безпеки під час війни — як на місцевому, так і на міжнародному рівнях — є ключовим елементом плану підтримки реальної економіки України.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram