Які квіти та декоративні рослини слід вирощувати наступного року: у Нідерландах обрали квіткові “модні колекції”

Нідерландська Рада квітів назвала тенденції у квітникарстві та декоративному садівництві на наступний рік. Ними стали “спогади” для весни-літа та “фольклор” для осінньо-зимового періоду. Про це повідомив портал Nieuweoogst.

Вже четвертий рік поспіль у Нідерландах оголошують трендову квіткову колекцію. Це роблять для привернення уваги преси та споживачів до квітникарства та роботи квітникарів. Зазвичай трендова колекція складається з близько 20 найпопулярніших квітів та менших нішевих продуктів.

Тенденція весни та літа 2023 року заснована на потребі спогадів у мінливому світі. Її ініціатори зазначили, що до колекції додали заспокійливі квіти, які допомагають перетворити дім у місце, де можна зберігати дорогоцінні спогади. Так, серед інших, в тренді наступного літа будуть троянда, ранункулюс, жоржина. Серед кімнатних рослин флебодіум, араукарія, гортензія, фікус. У садовому дизайні під концепцію-2023 підпадають садові трави, сливи та евкаліпт.

Читайте також: Чи впливає війна в Україні на нідерландських виробників квітів?

Восени та взимку наступного року квітковою модою Європи лейтмотивом проходитиме “фольклор” як символ уваги до різноманітності та довговічності. Квіти в цьому тренді гіацинт, хризантема, дельфініум, матіола, каланхое і тюльпан. Серед кімнатних рослин: рододендрон, кодіеум, шефлера, калатея. Символом “фольклору” серед рослин відкритого ґруну будуть: седум, калина, віола і гаультерія.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram