Corteva Agriscience опублікувала звіт про сталий розвиток та ESG

Corteva Agriscience опублікувала звіт щодо сталого розвитку та екологічних, соціальних та управлінських зусиль (ESG) за 2021 рік. У ньому підкреслили зобов’язання щодо вирішення найнагальніших глобальних проблем. Про це повідомила команда корпоративних комунікацій компанії.

У повідомленні зазначили, що цей звіт відображає незмінну прозорість Corteva щодо екологічних, соціальних та управлінських зусиль. У ньому наголошено на прагненні компанії до створення сільськогосподарської екосистеми, в якій можуть процвітати фермери, суспільство та бізнес. Також Corteva наголосила на намірах покращувати життя і виробників, і споживачів.

Проблеми, які стоять перед суспільством і планетою, вимагають термінових дій. Ми вважаємо, що сільське господарство відіграє життєво важливу роль у пошуку ефективних рішень. Тому зосереджуватимемо увагу тих галузях, які, на нашу думку, вплинуть на формування позитивного для клімату сільського господарства, сказав головний виконавчий директор Corteva Agriscience Чак Магро.

Він додав, що компанія покладатиметься на інновації та технології, щоб створити стійкішу та продуктивнішу продовольчу систему.

Ми підтримуємо фермерів у всьому світі інструментами та інноваціями, необхідними для виробництва того, що вимагає наша продовольча система, зберігаючи при цьому ресурси та підтримуючи землю. Прогрес у цьому звіті описує наступний етап нашої роботи в галузі сталого розвитку і включає концентрацію зусиль на стійких інноваціях, біорізноманітті, викидах парникових газів, а також культурі залученості, різноманітності та рівності, зазначив директор з технологій та цифрових рішень Corteva Agriscience Сем Ітінгтон.

Звіт про сталий розвиток та ESG за 2021 рік містить глобальну оновлену інформацію щодо ключових соціальних та екологічних тем. Там детально описані діяльність та результати роботи співробітників Corteva, спрямовані на покращення умов життя та діяльності фермерів, збереження ресурсів, піклування про землю, зміцнення спільнот та підвищення сталості діяльності компанії.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram