Пунктирна сівалка Azurit 9, завдяки технології DeltaRow, дозволяє виконувати технологічні колії з дуже гнучким інтервалом і ритмом. Тепер у фермерів є зручний помічник при плануванні — конфігуратор технологічної колії LEMKEN.

Він допомагає фермеру при розрахунку технологічних колій і обчислює, де скільки рядів потрібно відключити. Це продумане системне рішення для унікальної технології DeltaRow з міжряддям 75 сантиметрів є незаперечною перевагою сівалки Azurit.

При використанні технології DeltaRow кожен посівний ряд складається з двох зміщених щодо один одного напіврядів з інтервалом 12,5 сантиметрів. Якщо один з напіврядів відключити, інтервал між рядами збільшується з 62,5 до 75 сантиметрів. Одночасно тим напіврядом, що залишився, укладається подвійна кількість насіння, тому кількість насіння на квадратний метр не змінюється.
Якщо механізатор відключить ще один напівряд по іншу сторону технологічної колії, її ширина зросте до 87,5 сантиметрів. Таку відстань між рядами дозволяє використовувати техніку на широких шинах, що зберігають ґрунт від зайвого навантаження.

Усі ці дії розплановує конфігуратор технологічної колії. Для цього потрібно лише ввести ширину захвату, ширину колії й відстань від посадок до зовнішнього краю шин.

Перевага для фермера очевидна: всі колії розташовуються в потрібних місцях, знижується небезпека помилитися з колією при післяпосівних роботах, втрати рослинної маси і її якості через наїзд зводяться до мінімуму і в кінцевому рахунку підвищується продуктивність.

Конфігураторами технологічної колії для Azurit 9 і рядових сівалок серії Solitair 25 можна безплатно користуватися на сайті tramline.lemken.com на будь-яких пристроях.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram