Ґрунтовний та оригінальний підхід до експлуатації сільськогосподарської техніки запровадила компанія BOGUSLAV. Виробник вітчизняних обприскувачів започаткував навчальні курси для тих, хто хоче опанувати професію оператора цих сучасних агрегатів.

Обладнання нового покоління, призначене для хімічного захисту та внесення рідких мінеральних добрив, впевнені вітчизняні машинобудівники, в руках професійних механізаторів покаже максимальну ефективність. Технологію обробітку ґрунту нинішніми високотехнологічними агрегатами неможливо засвоїти в процесі роботи — такий підхід дорого обійдеться господарству. Внаслідок неправильного введення карти полів, недотримання технологічних ліній чи інших неточностей втрати урожаю неминучі.

Відкривши спеціальні курси, компанія BOGUSLAV береться готувати кваліфікованих операторів, тим самим забезпечуючи надійний кадровий потенціал українського аграрного бізнесу. Особливу увагу фахівці компанії приділяють навчанню операторів самохідних обприскувачів, від кваліфікації, досвіду та відповідальності яких напряму залежить якість обробки поля.

Слухачі курсів отримають необхідні знання із налаштування та використання систем точного землеробства, навички правильного ведення документування на дисплеях техніки, створення карт поля та навігаційних ліній, користування мобільними додатками, складання власних планів з технічного обслуговування техніки та дізнаються багато іншої важливої та корисної інформації. Цю базову інформацію можна буде застосувати у роботі на самохідних обприскувачах будь-якого  виробника. Теоретичні та практичні знання доведеться закріпити іспитом.

Більше читайте тут: Нова цікава робота у воєнний час? Це можливо!

Компанія має власну технічну та технологічну базу для проведення навчання, спеціальну територію для проведення практичних навчальних робіт.

Добрий фахівець за дисплеєм машини — велика перевага і надійна опора у досягненні найкращих результатів господарювання.

Щоб ваші спеціалісти отримали відповідну кваліфікацію, звертайтеся за телефоном +38 050 393 00 06.

У компанії BOGUSLAV очікують багато бажаючих навчатися, адже сьогодення не лише дає високі технології, а й вимагає професійного поводження з ними. Вміло оброблена нива, як свідчить досвід, набагато щедріша.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram