Нова цікава робота у воєнний час? Це можливо!

Реалії сьогодення ставлять перед власниками агропідприємств над завдання: маючи обмаль ресурсів отримати максимально можливі врожаї. Які б передові технології не використовували агровиробники у своєму господарюванні, на сьогодні оператор техніки є одним з головних учасників робочого процесу.

Від однієї, здавалося б, незначної помилки оператора може залежати весь урожай. Неправильно ввів карту поля, не дотримався технологічних ліній – і втрати врожаю неминучі. Така ж ситуація і з умінням правильно налаштувати системи точного землеробства.

Останнім часом техніка, яку використовують аграрії, стає все більш високотехнологічною і функціональною, адже саме ці параметри дозволяють значно збільшити ефективність використання природних земельних ресурсів. Саме тому вимоги до працівників, які будуть керувати цією технікою, теж зростають з кожним роком.

NB: За статистикою найбільше робіт у полі проводиться за допомогою обприскувача. Його роль у величині вашого врожаю важко переоцінити. Як і роль оператора, який на ньому працює, оскільки від кваліфікації, досвіду і відповідальності працівника напряму залежить наскільки якісною буде обробка поля. Особливо це стосується самохідних обприскувачів. Адже це високотехнологічні інноваційні машини,  на яких стоїть надточне обладнання, неправильне використання якого може мати дуже сумні наслідки. А отже до кваліфікації операторів самохідних обприскувачів  мають бути особливі вимоги.

Хто, як не компанія–виробник техніки, може найкраще навчити оператора  для роботи на машинах власного виробництва? Особливу увагу фахівці компанії BOGUSLAV приділяють навчанню операторів самохідних обприскувачів, які працюватимуть на цій техніці у господарствах. Зокрема, після завершення навчального курсу оператори повинні скласти іспит на знання теорії, а також продемонструвати отримані практичні навички роботи з таким обприскувачем.

Лише за умови успішного складання іспиту й отримання сертифіката від виробника оператори мають право працювати з технікою BOGUSLAV. Якщо з якихось причин оператор обприскувача зміниться, то й для нього має бути організовано таке навчання. В іншому випадку порушуються умови гарантійного строку експлуатації.

Зазвичай все так і відбувається. Але бувають випадки, коли власник агрофірми не вважає за потрібне витрачати зайвий час і кошти на навчання нового оператора і тоді оператор працює з технікою за принципом навчусь в процесі. Та чи варті зекономлені кошти таких сумнівних експериментів? Навіть оператори, які пройшли ознайомлювальне навчання під час запуску техніки в господарстві, рідко можуть запам’ятати весь обсяг інформації за раз. Інформації, викладеної в інструкції з експлуатації, дуже багато і самому розібратися у тонкощах експлуатації  дуже складно. А основні помилки в експлуатації такої техніки, за відгуками аграріїв, саме і полягають у незнанні основних принципів роботи машини.

NB: Саме тому компанія BOGUSLAV вирішила допомогти господарствам вирішити проблему з кваліфікацією операторів, відкривши спеціальні курси. Після навчання на цих курсах оператори отримають необхідні знання із налаштування та використання систем точного землеробства, навички правильного ведення документування на дисплеях техніки, створення карт поля та навігаційних ліній, користування мобільними додатками, складання власних планів з технічного обслуговування техніки та дізнаються багато іншої важливої та корисної інформації. Ці знання є базовими і можуть бути застосовані у роботі на самохідних обприскувачах будь-якого  виробника.

Компанія має власну технічну і технологічну базу для проведення навчання та спеціальну територію для проведення практичних навчальних робіт.

Зараз дуже важко знайти роботу, особливо тимчасово переселеним особам. Отримавши нову спеціальність, зробити це буде набагато простіше, адже на рівні скрути з ресурсами посівними та тотальною економією ЗЗР власники сільськогосподарських підприємств відзначають значний брак працівників, особливо висококваліфікованих.

Наші курси для тих, хто хоче отримати стабільну, високооплачувану роботу в агросекторі. Якщо Ви освоїли професію тракториста, комбайнера і хочете підвищити свій рівень, отримавши додаткову кваліфікацію оператора самохідних обприскувачів, тоді Вам до нас. Після закінчення курсів Ви отримаєте не лише необхідні теоретичні знання, а й практичні навички роботи на найсучаснішій техніці. Все це буде засвідчено спеціальним сертифікатом. Якщо ж Ви не маєте необхідної початкової кваліфікації, то ми маємо спеціальний напрямок навчання, який дозволить спочатку опанувати необхідні знання і отримати по закінченню наших курсів посвідчення тракториста категорії «Н».

Запрошуємо всіх охочих звертатись за більш детальною інформацією за телефоном: +38 (050) 393 00 06.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram