Виробнику сільськогосподарської техніки BEDNAR виповнилося 25 років

Цього року виповнюється 25 років від дня заснування компанії BEDNAR FMT.

Компанія заснована 1997 року, спочатку виступала як «посередник» між виробником і фермером. Це був малий бізнес із лише 20 співробітниками, що з часом перетворився на велику компанію з 450 співробітниками, яка експортує свою продукцію в більш ніж 40 країн світу та визнана відомим виробником сільськогосподарської техніки для обробітку ґрунту, сівби, міжрядкового обробітку й управління рослинними залишками.

– На початку була лише ідея, коли ми з партнерами заснували компанію з експорту сільгосптехніки за кордон, – розповідає власник компанії Ладіслав Беднар. – Перші роки були важкими, у нас не було власних виробничих потужностей, техніку збирали повільно. Успіх нашої компанії базується на багатьох речах, але однією з головних є рішення інвестувати у власні виробничі потужності. Завдяки знаходженню вільних сегментів ринку та виготовленню агрегатів, що відповідають реальним вимогам аграріїв, ми стали відомим гравцем у жорсткому конкурентному середовищі. Весь процес зростання – це чітке бачення, витривалість і постійний пошук компромісу. Я справді пишаюся тим, що означає BEDNAR для багатьох наших клієнтів і партнерів. Я дивлюся в майбутнє з рішучістю і вірю, що ідеї моїх синів і колег в їхніх головах сьогодні буде реалізовано так само, як і двадцять п’ять років тому, коли ми були на початку шляху, – ділиться пан Ладіслав Беднар.

– Бажання пропонувати техніку BEDNAR клієнтам, число яких постійно зростає, веде нас уперед у ці важкі часи. Саме це відрізняє нашу молоду компанію, що динамічно розвивається, від конкурентів. За останні двадцять п’ять років ми представили на ринок техніку та інноваційні технології, які поєднують знання та досвід справжніх фермерів і наше унікальне ноу-хау, – коментує бізнес-директор компанії Ян Беднар.

Компанія створила спеціальний сайт, присвячений 25 річчю BEDNAR FMT. Відвідайте його та дізнайтеся більше про компанію та її історію: https://25bednar.com/uk/

Читайте також: Ян Беднар, бізнес-директор BEDNAR FMT: «Україна стане ринком №1 для техніки BEDNAR»

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram