Виробник техніки звітує про рекордні продажі в 2021 році

Протягом 2021 фінансового року компанія Väderstad досягла рекордного обігу – 420 млн євро
Väderstad, одна з провідних світових компаній у галузі виготовлення техніки для обробітку ґрунту та сівби, досягла рекордного обігу – 420 мільйонів євро – протягом 2021 фінансового року. Це черговий рекордний рік продажів для Väderstad.

Як повідомляють у компанії, зростання товарообігу було значним, як порівняти з минулорічним показником в 340 мільйонів євро.

– Наші масштаби зросли на 24% і частина цього зростання припадає на придбання компанії AAJV у США в травні. Навіть, якщо не враховувати придбання, рівень зростання становить 21%, що є фантастичним результатом, – каже Ніклас Б’єрсер, віцепрезидент з фінансів і юридичних питань компанії Väderstad.

Фундаментом зростання Väderstad є збільшення рівня продажів на таких важливих ринках, як Канада, Росія, Швеція, Німеччина та Україна.

– Це був хороший рік для багатьох фермерів, оскільки зростання ціни на зерно дало можливість для більших інвестиції. Ми збільшуємо продажі всієї нашої продукції: техніки для обробітку ґрунту та сівби. Але, перш за все, ми бачимо, що наша сівалка точного висіву Tempo продовжує завойовувати велику частину більшості ринків, – каже Маттіас Ховнерт, старший віцепрезидент з продажу та маркетингу компанії Väderstad.

Читайте також: Väderstad презентує Tempo L 16-24 з системою централізованого завантаження

Протягом 2021 року в компанії також значно зросла кількість співробітників: у грудні у Väderstad числилося 1900 співробітників по всьому світі. Прибутки збільшилися з 19 мільйонів євро в 2020 році до 40 мільйонів євро в 2021 році, – ці гроші переважно використають для подальших інвестицій.

– Завдяки злагодженій роботі нашого виробництва, ми можемо досягти такого чудового фінансового результату. Ми використаємо ці гроші, щоб інвестувати в подальше розширення наших виробничих потужностей у Швеції, Канаді та США – і зосередити увагу на інноваціях та розробці продуктів, – каже Матс Боверуд, генеральний директор Väderstad.

Глобальна пандемія Covid-19 продовжувала впливати як на компанію Väderstad, так і на решту світу протягом 2021 року, що також відобразилося на фінансовому результаті.

– Через пандемію ми мали дещо більші матеріальні витрати та деякі перебої з постачанням. Однак, проти 2020 року ми значно покращили прибуток компанії. Потрібно також пам’ятати, що ми не подавали заявку на отримання державних грантів і не отримували жодних державних виплат через Covid-19 протягом 2020 чи 2021 року, – каже Матс Боверуд.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram