Väderstad презентує Tempo L 16-24 з системою централізованого завантаження

Нова сівалка точного висіву Väderstad Tempo L 16-24 Central Fill зі системою централізованого завантаження
Компанія Väderstad, один зі світових виробників ґрунтообробної та посівної техніки, представляє нову сівалку точного висіву Tempo L 16-24 з системою централізованого завантаження. Продуктивність сівалки, яка встановила світовий рекорд збільшується, завдяки можливості внесення як насіння, так і добрив із централізованим завантаженням, – повідомляють у компанії.

Високошвидкісна сівалка точного висіву Väderstad Tempo L здійснила сівбу 502,05 га кукурудзи за 24 години, встановивши світовий рекорд в Угорщині 2017 року.

– Тепер сімейство сівалок точного висіву Tempo L розширено – ми представляємо нову Tempo L Central Fill зі системою централізованого завантаження як насіння, так і добрив, – каже Маттіас Ховнерт, старший віце-президент з продажу та маркетингу.

Він додає, що система централізованого завантаження означає, що замість того, щоб засипати насіння в індивідуальний бункер кожної висівної секції, аграрій завантажуватиме лише один великий центральний бункер. Потім сівалка Tempo здійснить розподіл насіння та добрив до кожного рядка – все це здійснюватиметься з рекордною швидкістю та точністю сівби.

Завдяки такій системі централізованого завантаження аграрії зможуть збільшити свою продуктивність, здійснивши більший об’єм сівби за один день.

Сівалка точного висіву Tempo L Central Fill 16-24 зі системою централізованого завантаження

Нова Tempo L Central Fill буде доступна з 16-ма або 24 рядами, з міжряддям від 450 до 762 мм, залежно від моделі. Для забезпечення високої продуктивності сівалка обладнана новим бункером загальним об’ємом 7200 літрів, який вміщує 2200 л насіння та 5000 л добрив.

– Новий бункер сівалки Tempo L Central Fill обладнаний двома вентиляторами, які розміщені в його передній частині, що забезпечує високу потужність дозування посівного матеріалу та добрив. Технологія системи централізованого завантаження дуже інтуїтивна. Немає центрального двигуна, який дозує насіння – натомість, кожна висівна секція миттєво забезпечується потрібною кількістю насіння для роботи високоточного висівного пристрою PowerShoot, – розповідає Маттіас Ховнерт.

Прем’єра нової сівалки точного висіву Tempo L 16-24 зі системою централізованого завантаження відбудеться на міжнародній виставці Agritechnica у лютому 2022 року. Машина буде доступна для замовлення в кінці 2022 року.

Читайте також: Väderstad представить на Agritechnica дві нові сівалки

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram