Компанія АМАКО провела випробування оливи Castrol Vecton 15W-40 у групі «Росток-Холдинг» на Сумщині.

Як повідомляють у компанії, у випробуванні брали участь трактори John Deere 8335R з напрацюванням більше 14000 мотогодин у різних умовах. Роботи проходили з різними навантаженнями. Трактори працювали на 100% навантаженні з глибокорозпушувачами, із 80% навантаженням з дискаторами та на легких роботах з бункером-перевантажувачем. У результаті зі стандартних 250 мотогодин інтервалу ТО було встановлено інтервал обслуговування 400 мотогодин із запасом можливого продовження. Зауважимо, що в техніку, яка працювала в найтяжчих умовах, зовсім не доливали мастила з 220 до 380 мотогодин.

Сергій Самсон, територіальний менеджер з продажу запасних частин компанії АМАКО Україна

– Ми завжди намагаємося запропонувати кожному господарству оптимальне рішення щодо підбору запчастин, розхідних матеріалів та ін. Після закінчення гарантійного періоду техніки ми пропонуємо нашим клієнтам переходити на ОЕМ запчастини або якісні аналоги. Це виробники продукції високої якості, яка працює не менше і не гірше за оригінал, але дає змогу аграріям оптимізувати витрати та зекономити кошти, – розповідає Сергій Самсон, територіальний менеджер з продажу запасних частин компанії АМАКО Україна. – Нашим клієнтам ми пропонуємо уніфіковану оливу Castrol з метою полегшення обліку, оптимізації роботи сервісної служби підприємства, уникнення помилок та зменшення витрат на обслуговування техніки.

Аналіз стану оливи проводили в трьох незалежних лабораторіях. Лабораторний аналіз зразків оливи найбільш навантажуваного трактора показав те, що продукти зношування становлять лише четверту частину від допустимого значення.

Михайло Музика, технічний експерт ТОВ «Кастрол Україна»

– Як відомо виробники техніки не випускають мастильні матеріали, а лише рекомендують певні інтервали заміни для своєї техніки. Castrol як провідний лідер та розробник мастильних матеріалів виробляє оригінальні оливи та розробляє новітні рішення. Ми відповідаємо за якість своєї продукції та підтверджуємо це польовими випробуваннями, – повідомив Михайло Музика, технічний експерт ТОВ «Кастрол Україна».

NB: У результаті випробування мінеральної моторної оливи Castrol Vecton 15W-40 з допуском СК-4 було підтверджено факт завідомо більших експлуатаційних характеристик запасу ресурсу оливи та встановлено міжсервісний інтервал на 60% більший від звичайного.

– Ця цифра не є остаточною, а є лише мінімальним рекомендованим значенням. Це дозволяє мінімізувати витрати господарства на обслуговування техніки, отримати більше з 1 л оливи, зменшити час простою техніки. Все це дає змогу економити річний бюджет підприємства, – доповнює експерт.

Олександр Макаренко, головний інженер ТОВ «Росток-Холдинг»

– Ми завжди шукаємо шляхи підвищення ефективності підприємства та оптимізації наших витрат, – прокоментував Олександр Макаренко, головний інженер ТОВ «Росток-Холдинг». – Оригінальні оливи безумовно якісні, але дорожчі. Тож спільно з нашими партнерами АМАКО та Castrol ми провели експеримент. Проби олив відбирали з представниками партнерів і нашими працівниками інженерної служби під протокол. Після отримання результатів першого ТО при 250 мотогодин з трьох різних лабораторій ми були дуже задоволені й вирішили продовжити випробування. У процесі роботи ми дійшли до 440 мотогодин. Це суттєвий результат і ми були дуже вражені. Впевнений у нашій майбутній співпраці. Приємно працювати з АМАКО, приємно працювати з людьми, які розуміють, що мені потрібно, і сприяють більш ефективній роботі мого підприємства, – наголосив Олександр Макаренко.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram