У фермерському господарстві «ІНТАМ+» з села Запілля на Волині у пошуках нішевих сегментів агровиробництва зайнялись вирощуванням гарбузів.В обробітку фермерського господарства родини Чубів перебуває 40 га землі. Переважно структура посівних площ господарства складається з гарбузів і зернових — щоб була сівозміна, пише kordon.in.ua.

Розпочали тут вирощувати гарбузи, адже насіння культури купують за доволі пристойною ціною, яка, щоправда, за останні декілька років знизилась.

— Звісно ж, як і більшість новачків, у перший рік набили чимало гуль. Тоді не те що на нуль не вийшли — взагалі були у мінусі. Але на помилках вчаться. Мій чоловік Ігор поринув у спеціалізовану літературу, активно «лопатив» Інтернет, до найменших дрібниць вивчаючи агротехніку вирощування, і заодно — ринки збуту, я почала опановувати ази бухгалтерії, — розповідає співзасновниця господарства Наталія Чуб.

Збирання врожаю гарбуза у господарстві проводять за допомогою спеціального агрегату, після цього, зібране насіння висушують та реалізують.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram