Внесення добрив глибокорозпушувачем TERRALAND додає 20-30% урожаю

Два роки тому в СФГ «Верест», що на Полтавщині, виникла потреба зірвати плужну підошву, що утворилася внаслідок багаторічного застосування оранки. Також постало питання ефективнішого збереження вологи в ґрунті. Для цього з 2021 року у господарстві використовують глибокорозпушувач TERRALAND TN4000D7R, яким уже обробили 270 га (переважно під кукурудзу та соняшник).

TERRALAND добре справляється із поставленими завданнями. Вибирали його також за співвідношенням ціни та якості — тут BEDNAR підійшов нам якнайкраще, — розповідає головний інженер СФГ «Верест» Станіслав Матрос.

Глибокорозпушувач використовують здебільшого на чорноземах. За зміну агрегатом обробляють до 22 га (глибина розпушування — 45 см), а плугом, кажуть у господарстві, за цей самий час проходили 24 га із глибиною оранки 27 см. У нічні зміни, як зауважили в господарстві, знаряддям обробляють дещо менші площі, однак із так само бездоганною якістю.

Для локального внесення добрив під час глибокого розпушування аграрії використовують бункер Ferti-Box FB1500TN, який придбали одночасно із глибокорозпушувачем TERRALAND.

— Завдяки внесенню добрив у ґрунт разом із рихленням, ми збільшили врожайність на 20-30%, — ділиться досвідом Станіслав Матрос.

Поєднаний із трактором John Deere 8R410, глибокорозпушувач працює із швидкістю 8-9 км/год. Витрати пального становлять орієнтовно 20 л/га.

— Ще одна перевага глибокорозпушувача — він дуже простий в експлуатації. Фахівці компанії НФМ-АГРО, де ми купували агрегат, допомогли його налаштувати, і досі ми не мали проблем із його використанням. Жодного разу не пошкодували, що придбали саме цей агрегат — підсумував головний інженер господарства.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram