Відкрита дискусійна панель «Трансформація сільського господарства за допомогою цифрових технологій»

2 грудня у пресцентрі інформаційного агентства “Інтерфакс-Україна” проведуть круглий стіл у форматі панельної дискусії на тему “Трансформація сільського господарства за допомогою цифрових технологій”. Експерти обговорять, якою мірою віртуальна реальність і технології впливають на успіх сільського господарства.

Протягом останніх двадцяти років технології сильно змінилися. Завдяки їх швидкому розвитку ми досліджуємо, взаємодіємо, купуємо та живемо по-іншому. Сільське господарство не стало винятком. Аграріям уже не обійтися без супутників, дронів і штучного інтелекту. Дуже важливого значення набувають технології, які допомагають збирати дані. Проте уявлення про сучасного сільгоспвиробника можуть бути досить різні – від маленького фермера у кабіні старенького трактора до високотехнологічної техніки та тисячі гектарів. Іноді може скластися враження, що лише високотехнологічні господарства використовують цифрові технології, але це не правда. Так само як усі люди на планеті використовують смартфони, сільгоспвиробники захищають свій урожай за допомогою цифрових технологій. Але чи дійсно діджиталізація може трансформувати сільське господарство?  Чи може аграрій вирощувати більше врожаю, використовуючи менше ресурсів?

Про це і поговоримо 2 грудня під час відкритої панельної дискусії «Трансформація сільського господарства за допомогою цифрових технологій»:

  • Чи можна збільшити довіру, прозорість, зменшити ризики та отримати економічний ефект у взаємовідносинах із клієнтом, надаючи нові технології, нові можливості, наукову складову?
  • Як нові моделі ціноутворення за результатами та цифрові інструменти допомагають створити сталу продовольчу систему?
  • Як інвестиції у розвиток нових безпечних засобів захисту рослин, інновації в генетиці та цифрові інструменти допомагають аграріям отримати якісніші врожаї та зменшити навантаження на екологію?
  • Яку роль відіграють дані в ухваленні сільськогосподарських рішень?

Ці та інші актуальні питання обговорюватимуть учасники панельної дискусії:

  • Ольга Трофімцева, Президент Української Агропродовольчої Платформи
  • Сергій Сичевський, менеджер з розвитку бізнесу, «Байєр»
  • Дмитро Зайцев, Керівник служби точного землеробства, Контінентал Фармерз Груп
  • Микола Чорнонос, Керівник відділу Точного землеробства та Телеметрії в Україні, Молдові, Скандинавії та Прибалтиці, CNH Україна
  • Кирило Дружинін, Директор з інновацій, Agrain

Модератор: Олег Нів’євський, керівник Центру досліджень продовольства та землекористування, професор Київської школи економіки.

Долучайтеся до події онлайн за посиланням на YouTube!

Дата: 02 грудня 2021 (четвер) о 14:00 год.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram